Kokaina - Problemy z sercem

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Siema wszystkim
Może ktoś coś doradzi :)

Mam problem z kokainą, otóż po wciągnięciu koki wszystko jest w porządku, jednak po jakichś 40 min jak koks przestaje działać moje serce dalej nawala przez kolejne około 6 godzin, z czy może to być związane ?
Inne używki jak RCsy, amfetamina itp nie powodują takich objawów, problem występuje tylko w przypadku kokainy.

Co do czystości towaru jest na pewno bez żadnych dodatków, mam w Brazylii przyjaciela który od czasu do czasu ma możliwość dostarczyć mi małą ilość. Próbowałem też koki od znajomych, jednak poza tym że jest słabsza efekty te same.

Byłem prywatnie u bardzo dobrego kardiologa(o koksie nic nie mówiłem), porobił mi badania itp i stwierdził że wszystko jest w porządku i jestem najzdrowszą osobą którą badał, żadnych problemow z sercem.

Ma ktoś pomysł, dlaczego po tych 40 minutach serce nie wraca do normalnej pracy,l tylko tak nawala ? Czy są jakieś możliwości zaradzenia temu, czy tylko rezygnacja z koki ?

Dzięki z góry za rady lub sugestie.
  • 3 / / 0

Miałem podobnie jak zaczynałem z koksem.
Ale tylko podobnie bo u mnie po zabawie kiedy się kładłem spać czuć było to przyspieszone bicie ale później po ilus tam wieczorkach organizm chyba się przyzwyczaił i juz nie czuć.
Z tym, ze dziwne jest to bicie po 6 godzinach jeszcze u Ciebie, u mnie nie wiem jak jest bo zasypiam dość szybko

Jak to jest prowadzić największą na świecie internetową encyklopedię narkotyków ?

Strona Kenana Sulaymana o nazwie PsychonautWiki jest internetowym źródłem informacji na temat ponad 300 środków psychoaktywnych....
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata