Kreatyna jako środek nootropowy

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 5548 / 772 / 0

16 stycznia 2019NegatywneWibracje pisze:
Jeśli o kretkę akurat chodzi, to sugerowałbym codzienną suplementację w niewysokich dawkach.
Docelowo wystarczy nawet ok 2-3gramy.

Tylko na nerki uwazaj.
13 stycznia 2019Migomat pisze:
A mnie zastanawia zestawienie kreatyny wraz z tauryną w kawie z rana jak wpłynęło by to na funkcjonowanie podczas dnia, nie wiem czy mieszanie tego z kawą to dobry pomysł, może lepsza yerba by do tego była, a kawe to tylko sypaną nic rozpuszczalnego czy bezwodnego. Ktoś może wie i chciał by się podzielić jakąś refleksją ??
Omijalbym.
Kawa odwadnia, kreatyna obciaza nerki.
Pod wzgledem dzialania moze byc si ale warto rozpatrzyc to pod wzgledem + i -.
  • 3 / / 0

Hcl jest dobry, wystarczy 750mg, aktualnie w menu :)

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Wjeżdżał w radiowozy, o mało nie potrącił policjanta, a przez okno samochodu wyrzucał marihuanę

Na ulicach Krakowa rozegrały się sceny niczym z filmowego pościgu. Wszystko za sprawą 31-letniego kierującego samochodem marki Seat Ibiza, którego lista przewinień jest wyjątkowo długa.
  • 4 / / 0

Z czasów ćwiczenia na siłowni pamiętam, że kreatyna niejako zatrzymuje w mięśniach wodę. Czy stosowana wyłącznie w celach nootropowych (bez intensywnego wysiłku fizycznego) może jakoś wpłynąć na wygląd fizyczny (spowodowana nadmiarem wody opuchlizna, itd.)?
  • 209 / 18 / 0

@rzygor Ciężko stwierdzić. Ja wbrew opinii średnio spuchłem na cyklu. A piłem sklanę wody średnio co 1,5h. Odblok niezbędny HcG i clomid

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 189 / 11 / 0

Dobrze rozumiem, że kreatyna może zastąpić Alpha-GPC albo CDP cholinę przy stosowaniu np. noopeptu? Jak tak, to dla trenujących byłoby to bardzo wygodne i ekonomiczne.
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata