Psychodeliczna odmiana

Działy bezpośrednio dotyczące uprawy konopi

Moderator: Konopia

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Witam!
Zakładam temat z pytaniem do doświaczonych hodowców, w jaki sposób można (przy uprawie) "zwiększyć" psychodeliczność zioła, chodzi mi o to czy kwasowość ziemi, temperatura, wilgotność, czas zbioru mają na to wpływ, a jeśli tak to jak to ukierunkować w stronę psychodeli?
Pozdro
Rejestracja: 2016
  • 52 / 7 / 0


Sądzę, że zadowalająco zniszczony psychicznie będziesz po uprawie odmiany o przeważających cechach sativa i wysokim poziomie THC uprawianej zgodnie ze sztuką growerską. Dobre recenzje zbierają pod tym względem kosiory z Ace Seeds: Malawi, Zamaldelica itp.
Ponadto możesz poszukać info o oddziaływaniu światła UV na wzrost poziomu THC w roślinie.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Burmistrz został pierwszym nabywcą legalnej marihuany

Burmistrz amerykańskiego miasta Northampton David Narkewicz został pierwszym nabywcą legalnej marihuany w stanie Massachusetts. Nagranie ze sklepu publikuje ABC News.
Rejestracja: 2011
  • 810 / 6 / 0


Trzeba po prostu wybierać odmiany o mocno psychodelicznym działaniu, ze swojej strony mogę polecić np. Liberty Haze. Generalnie z reguły to sativy królują w tym aspekcie, jednak np. LSD od Barneys Farm również potrafi pokazać sajko pazur (a w jej genach przeważa indica).

Poza tymi wyżej wymienionymi Kosher Kush od DNA Genetics, Chemdawg od Humboldt Seeds, Ghost Train Haze od Rare Dankness... sporo jest takich odmian, można by wymieniać w nieskończoność. Praktycznie każdy breeder aktualnie posiada jakąś kose.
Rejestracja: 2014
  • 4995 / 459 / 0


Z tego co mi wiadomo, jedynym sposobem na "sterowanie" finalnym działaniem kwiatków jest odpowiednio dobrany termin ścinki. Krzaki ścięte wcześnie wykazują podobno właśnie bardziej psychodeliczne działanie. Krzaki zebrane późno działają bardziej na ciało.
Sprawdzałem i coś w tym jest. Różnica jest zauważalna, ale subtelna.
W zasadzie wszystko sprowadza się do genów. Ty możesz wpłynąć raczej tylko na wielkość zbioru i jego moc.
Rejestracja: 2007
  • 759 / 28 / 0


Termin scinki jak i odmiana.
To jest wazne.
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Uprawa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości