Upośledzenie po narkotych

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 0 / / 0

Cześć słuchajcie mam pytanie, coś się stało z moim myśleniem i mózgiem, czytałam już wszystko może udar może nie wiem co to było tak parę dni wcześniej z 4 dni temu pilismy z znajomymi alkohol 3 flaszki do tego kolega miał świeżo po wyjęciu dzień chyba po wyjęciu z gara amfe lub fete proszę was wypiłam tak dużo do tego zajebalam kreskę nie wiem co sie że mną dzieje wogole o niczym nie myślę mam taki stan depresyjny w głowie zapominam co mam robić, tak jakby głową wydaje mi się taka ciężka też tak mieliście taka bezmyslnosc w głowie tak się czuję jakbym była uspoledzona
  • 621 / 47 / 0

Przede wszystkim terminy "amfa" i "feta" są synonimami. Może być stan depresyjny nawet po samym alkoholu jeśli się go dużo wypiło i w dodatku jest się płci żeńskiej. Dodatek "fety" również nie był prozdrowotny o ile w ogóle była to amfetamina, a nie jakaś trutka lub podróba. Długie zejście może być też po metamfetaminie. Jeśli wciąż czujesz się bardzo źle, to wizyta u lekarza jest niezbędna.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Sztuczna inteligencja Facebooka odróżni marihuanę od brokułów

Kwiaty konopi indyjskich i brokuły wyglądają bardzo podobnie, ale sztuczna inteligencja Facebooka potrafi je odróżnić.

ZX

• 198 / 61 / 0

Ja myślę, że to normalna zwała, po zbytnim przepiciu i do tego feceniu. Chyba nie myślałaś, że 4 dni po czymś takim będziesz normalnie myśleć.
  • 1795 / 609 / 0

Jak zwał, tak zwał, ale to na pewno zwał %-D Sen, jedzenie, suplementacja, elektrolity i za kilka dni powinno być ok.
  • 929 / 126 / 0

Mnie świętej pamięci już lekarz, pytał na wizycie prywatnej czy mieszałem wódkę z amfetaminą, bo taka mieszanka daje objawy schizofrenopodobne. Tzn nie ma się samej schizofrenii jako choroba na stałe, ale efekty uboczne takiego miksu dają podobne symptomy. To był ordynator całego szpitala, u którego byłem prywatnie, także nie jakiś tam bioenergoterapeuta szarlatan.
Użytkownik zbanowany
  • 18 / 2 / 0

amfa i feta to dwie takie same substancje. Po tygodniu dojdziesz do siebie. Zdrowo się odżywiaj i nie ćpaj, wysypiaj się.
  • 32 / 6 / 0

Może na trzeźwo piracetam by ruszył mózg?Piszę na trzeźwo,bo podbija fete.
  • 63 / 2 / 0

Pewnie zwykły zwał a, że kobita to i paniki więcej.Odradzalbym nootropy po stimach.Sen,odpowiednie jedzonko i powinno być git albo..poprawić ;D
  • 7 / / 0

Ja tak miałem jak paliłem jakiś chujowy Staff pijąc do tego jakiś burbon czy co to tam było, przez 4 dni miałem to samo co Ty - rozkojarzenie, 85 myśli naraz, nie mogłem się skupić, humor taki sobie i wgl, ale potem przeszło
  • 106 / 5 / 0

Ja po ostrym ciągu na najmocniejszym w tamtych czasach dopale ze stacjonarki miałem upośledzony zmysł równowagi. Idę na idealnie prostej drodze a po chwili mnie znosi na lewo. Przeszło po tygodniu. W tamtym okresie też miałem problem zawiązać sznurówki i ogólnie wykonać jakąkolwiek czynność tzw. "słabszą stroną"
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata