Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 973 • Strona 97 z 98
  • 4865 / 821 / 32
Awatar użytkownika

A czy osłabia działanie tramadolu ?
Uwaga! Użytkownik london5 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 474 / 71 / 0
Awatar użytkownika

Nie powinien, na pewno zwiększy się odczuwalna sedacja co może stłumić potencjał "euforyczny" tramala jednak mix niebezpieczny ponieważ istnieje pewne ryzyko ZS ze względu na addytywne działanie serotoninergiczne z tym że to raczej od dawek trazodonu >150mg. Zapewne ktoś napisze że brał i nic się nie stało bo działanie na SERT trazodonu jest stosunkowo niewielkie plus blokuje rec. 5HT-2A które są po części za ZS odpowiedzialne jednak mimo wszystko jakieś ryzyko istnieje.
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 70 / 10 / 0
Awatar użytkownika

26 sierpnia 2021Gulasznikov pisze:
Ja mam po trazodonie zatkany nos rano co jest irytujące bo np budzę się o 5 rano tylko po to, żeby przetkać nos otrivinem bo inaczej nie zasnę.
Też coś takiego zaobserwowałem. Strasznie irytujące. Do tego sam lek, który mam zapisany nasennie w zastępstwie mirtazapiny w ogóle nie pomaga. Nie mogę zasnąć a nawet jeżeli się uda to wielokrotnie budzę się w nocy i męczą mnie koszmary. Muszę go jak najszybciej zamienić na inny usypiacz.
  • 64 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Czy wyższe dawki trazodonu lepiej usypiają Was ? Ja biorę 100mg i zasypiam ok ale sie wybudzam wczesnie z lękiem.
  • 14 / 1 / 0

28 kwietnia 2021dominik2323 pisze:
Witam,

Panowie specjalnie sie zarejestrowałem.
Pytanie:
Mam problem z przedwczesnym wytryskiem lekarz polecił mi paroksetyne (rexetin). Pomijam fakt, że pierwsze kilka dni to: poszerzenie źrenic, spadek libido (drastycznie),amotywacja (nic mi się nie chce), ziewanie, spłycenie emocji i tak dalej.

Ogólnie jestem niezadowolony pomimo, że myślę że będe mógł o wiele dłużej to robić. Problem polega na tym, że mało mi się chce.
Problem polega na tym, że chodzę z odczulonym penisem po tych lekach i tymbardziej że jestem obrzezany to włącza mi się nerwica na tym punkcie ( nie wspominam dobrze obrzezania).

Czy trazodon jest w stanie zostawić moje libido na tym poziomie co jest i zdziałać coś na polu przedwczesnego wytrysku ?.
Chodzi o to, że lek antydepresyjny o paradoksie pogorszył mi samopoczucie i zmniejszył motywacje.
Chce tylko lek taki który biorę doraźnie ( np. rano) i wieczorem mogę szaleć dłużej z kobieta.
Na codzień nie chce nic brać.

Co mam robić ?.
Mi kiedyś urolog przepisał na tę dolegliwość Priligy (dapoksetyna), stosowane właśnie doraźnie. Nie zadziałało, ale na kogoś na pewno działa. Za to mogę z czystym sercem polecić Sildenafil. 25mg sprawia, że szybko jesteś gotowy na drugi raz i ten drugi raz jest dużo dłuższy
  • 545 / 3 / 0

Chce zmienić lek nasenny trazodone glenmark który brałem w dawce 50mg przez 5miesiecy czy mogę odstawic z dnia na dzień przeszedłem na kwetapine ?
  • 252 / 23 / 0
Awatar użytkownika

@ pauleta1987 taka mała dawke możesz odstawić z dnia na dzien
  • 62 / 3 / 0
Awatar użytkownika

Rodzinny wypisał to dla rodzicielki na stres i problemy ze snem przed operacją, ale mama ostatecznie zrezygnowała ze stosowania i mam 7 paczek tego teraz. Poczytałem, że pomaga na sen a z tym mam ostatnio spore problemy i spróbuję, ale czy ma to jakieś właściwości rekreacyjno-ćpuńskie?
  • 3541 / 438 / 0
Awatar użytkownika

Rekreacyjno cpunskich nie ma. Na sen dobry na początku, usypiał i przesypiałem prawie całą noc, teraz gdy tolerka urosla to wybudzam się mimo wszystko kilka razy w nocy. Biore 75mg na noc.
  • 62 / 3 / 0
Awatar użytkownika

@serotoninowy A czy jest to lek z tej samej grupy co mirta i czy działanie jest porównywalne? Mirtazapine brałem prawie dwa lata i bardzo lubiłem jej działanie nasenne.
ODPOWIEDZ
Posty: 973 • Strona 97 z 98
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.