Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 3 z 3
  • 904 / 168 / 0

Czy krople są przepisywane na dolegliwości bólowe czy tylko osobom z nowotworami?
Uwaga! Użytkownik acodinhejabanana nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 376 / 73 / 0
Awatar użytkownika

tramadol we wszystkich formach jest łatwiej dostać niż taką dihydrokodeinę. Częściej usłyszysz, ze to właśnie, dihydrokodeinę przepisuje się w terminalnym stanie, :D :D, a nie tramadol. Jego to na przysłowiowy ból palca dostaniesz...
Co złego, to nie ja - oczywiście...
  • 376 / 73 / 0
Awatar użytkownika

tramadol we wszystkich formach jest łatwiej dostać niż taką dihydrokodeinę. Częściej usłyszysz, ze to właśnie, dihydrokodeinę przepisuje się w terminalnym stanie, :D :D, a nie tramadol. Jego to na przysłowiowy ból palca dostaniesz...
Co złego, to nie ja - oczywiście...
  • 88 / 15 / 0

08 stycznia 2020strunasciegnista pisze:
Historia życia, poszłam wczoraj do lekarza, po tramal, tyle, że faktycznie biorę go też przeciwbólowo (ogromne problemy z kręgosłupem, dziennie gdy mnie boli łykam 3*75mg), stąd też poszłam po receptę, bo po prostu ból nie dawał mi żyć.
Generalnie problemy z kręgosłupem zaczęły mi się pod koniec listopada, ale od razu poleciałam na sor, bo miałam zaburzenia czucia w łydce i przejebany ból w lędźwiowym i krzyżu. Okazało się, że wypadły mi 3 dyski. Tam wypisali mi tramal, ale tylko miałam go brać w razie silnych bóli, jedną tabletkę. Ofc zaczęłam brać też rekreacyjnie. Dolegliwości się jeszcze bardziej pogorszyły, ryczałam z bólu, żadne leki w normalnych ilościach nie pomagały i po 3 tygodniach znowu wylądowałam na sorze, morfinka podana, skierowanie na operację i znowu tramal wypisany, tylko że tym razem biorę 3*75mg na zakładkę z pyralginą. To było w połowie grudnia, a wypisali mi małe opakowanie, więc już mi się skończyło.
No i poszłam do mojej przychodni do jakiegoś losowego pierwszego kontaktu, w mojej przychodni nikt mnie nie widział OD KWIETNIA, więc żaden lekarz nie wiedział, że mam problemy z kręgosłupem. Wbijam do gabinetu, mówię, że ja po receptę tylko. On się pyta jaki lek trzeba (a ja chytry bambus chciałam taki, żeby wyszło najtaniej, najwięcej i jeszcze szło się tym ładnie porobić), więc poprosiłam Adamon SR 200 (50 kapsułek po 200mg czystego trama, tylko po tyle kapsułek jest pakowany ten lek) i Doretę (75mg trama + 650mg paracetamolu) "jakieś duże opakowanie". A on po prostu zaczął wypisywać, nawet nie spytał się na co mi to i czemu aż tyle chcę. Miałam naszykowaną całą dokumentację ze szpitala, bo byłam przekonana, że mi nie wypisze tego (młodziutka jestem). Siedzieliśmy w takiej niezręcznej ciszy, więc powiedziałam, że wypadły mi 3 dyski i czeka mnie operacja najszybciej za 3 miesiące i chciałabym żeby mi starczyło tego trama na dłużej. On pokiwał głową, powiedział "biedna". Minęła chwila i słyszę, że drukarka już drukuje receptę. I lekarz do mnie "wypisałem Pani 150 tabletek Adamonu i 180 Dorety, powinno starczyć do operacji", rozumiecie, 330 TABLETEK I GOŚĆ UWIERZYŁ NA SŁOWO, A WŁAŚCIWIE NAWET SŁOWA NIE CHCIAŁ, BO NIE DOPYTYWAŁ SIĘ XD Sumarycznie 43500mg tramala, z czego 30000mg czysty. No bajka. A byłam obsrana jak tam szłam jak nie wiem, bo myślałam, że mnie uzna za ćpuna i nie zechce wypisać tego adka po 200mg XD
Więc tbh zależy na kogo traficie, gość wydawał się ogarnięty, a wypisał trampka jak cukierki i to czystego %-D %-D %-D
U mnie niemal identyczna sytuacja i z Tramalem i z morfiną
" Człowiek nie jest stworzony do klęski, człowieka można zniszczyć ale nie pokonać "
E. Hemingway
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.