Pregabalina - tolerancja.

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 249 / 45 / 0

Pierwsze razy z pregabalina to było coś pięknego,euforia i chęć do życia,ale magia minela,mimo że miałem 2 miesiące przerwy niewiele to dało,teraz jak przyjmę dawkę nawet 600 mg. to tylko kręci mi się w głowie i czuje się jak lekko pijany,ale przyjemne to już nie jest.
  • 26 / 6 / 0

Żeby utracić tą pregablinową magię trzeba brać w ciągu codziennie? Ilu dniowe przerwy najlepiej robić czy to tylko za pierwszymi razami? Z jakiego powodu ona dokładnie zanika?

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Znany raper zatrzymany. To, co odkryto w jego domu, szokuje (?)

N odobra, Was pewnie nie zaszokuje ;) Policjanci z warszawskiego Mokotowa zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Według nieoficjalnych ustaleń zatrzymany to Jarosław K. – warszawski raper, wchodzący w skład grupy hip-hopowej Pewna Pozycja.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 1079 uczestników Wejdź na czata