Kodeina - uzależnienie vol.2

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 41 / 9 / 0

Nie każdy ma fajnego rodzinnego który przepisze takie rzeczy. U mnie jest stara prukwa dla której relanium to narkotyk a o rzeczach jak pregabalina to głowa nie słyszała. Dlatego można dziękować że jest jeszcze fenibut dzięki któremu można tak samo bezboleśnie zejść tylko jest trochę drogi.
Użytkownik zbanowany
  • 154 / 14 / 0

@twsoul71 Nie możesz iść do prywatnego?

Ludzie trzymajcie mnie męczyć się zamiast wydać 150 na wizytę prywatną?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Marihuana i grzybki halucynogenne w ukrytych pokojach. Plantacja w centrum Łodzi

Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Rośliny ukryte były w dwóch specjalnie zaadaptowanych pomieszczeniach, które znajdowały się w kamienicy mieszczącej się w centrum Łodzi.
  • 41 / 9 / 0

Pamiętaj że nie każdy mieszka w dużym mieście, nie każdy prywatny psychiatra wypisze od strzała to co chcesz, a jak już się leczysz to też może z X powodu nie dać pregabaliny.

Wołam @DexPL co sądzi na temat fenibutu jako pomoc przy zejściu.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata