Growbox aka obudowa(y) komputerowe

Moderator: Konopia

• 13 / 1 / 0

Cześć, planuje spróbować wykonać growboxa z kilku obudów komputerowych. Wykonaniem się narazię nie martwię bo wiem że raczej uda się je połączyć aczkolwiek ciekawi mnie sprawa np:
1) Czy rośliny będą mogły rosnąć wszerz a nie wzdłuż, bardzo dużo straci się przy wypuszczaniu owoców?
2) Folia samochodowa na przednią szybę jako "wyściółka" GB'a będzie odpowiednia?
3) Czy w ogole cały ten proces ma sens jakikolwiek, domyślam się że może być ciężko, ale kto jak nie my... ;)
4) Jaka jest najlepsza odmiana do maałych powierzchni rozrostu, odwdzięczająca się wyglądem i mocą..?

Dzięki z góry za odpowiedź, jestem otwarty na jakiekolwiek rady odnośnie tego procesu, moje pierwsze spotkanie z florystyką i jej uprawianiem... ;)
  • 902 / 44 / 0

Bierz najwiekszą obudowe, jako " wysciółka " mylar. Kupisz bez problemu.
Ma sens - nawet jak dobrze zaplanujesz to masz srednio 1g z 1watta ?? moge sie mylic, sprawdz forum # tam biją rekordy.

Nie bierz automatów do boxa - zwykła, najzwyklejsza odmiana - trenujesz ją , ( SoG , Scrog ) dbasz, palisz naprawde dobre zioło.

Chcesz pod HPSem czy LEDy ??

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Raper Jay-Z inwestuje w firmę produkującą marihuanę

Raper Jay-Z postanowił zainwestować w kalifornijskiego producenta marihuany - firmę Caliva. Muzyk ma też zostać głównym strategiem marki i aktywnie ją promować.
Wróć do „Growboxy i inne pomieszczenia”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata