Pryszcze

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

• 57 / 2 / 0

Jak ja jeszcze miałem problem z pryszczami to nie myłem twarzy niczym tylko wodą lub ewentualnie cetaphilem. Nim więcej kosmetyków stosowałem tym było gorzej. Również lepsza dieta pomogła. Ogranicz spożycie glutenu i laktozy. Polecam też maść, którą dostałem od lekarza epiduo forte niestety jest na recepte, ale jako jedyna mi pomogła bo wszystkie inne nic nie dawały.
  • 423 / 29 / 0

Polecam kremy z nadtlenkiem benzoilu 10% stosowane sytą warstwą na skórę obciążoną tradzikiem, codziennie na noc na umytą skórę. Obecnie Benzacne ma chyba przerwę w dystrybucji, ale od nowego roku ruszają na nowo.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

100 mln dolarów łapówki dla prezydenta Meksyku? Pogrążające zeznania

"Prawa ręka" Guzmana oskarża byłego prezydenta Meksyku o przyjęcie od kartelu gigantycznej łapówki - 100 milionów dolarów. O sprawie piszą zagraniczne media.
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata