Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 107 / 10 / 0

Jednak moj na dluzszy Marathon okazal sie to jakies 180 godzin, prawie 8 dni.
  • 207 / 19 / 0

Kiedyś 3 nocki po 0.5 materiału ale było już mocno paranoicznie, wejście na 4 piętro sprawiało niemałe kłopoty (po wejściu myślałem że mi serce wyskoczy oraz nie mogłem zlapać oddechu)

Teraz po kilku latach okazyjnego brania (raz na tydzien nocka) po 1 nocy jestem wrakiem, nieważne jaki materiał i ile, a nad ranem kolejne dorzuty bardziej zabijają zjazd niż speedują. Staram się w ogóle już nie zarywać
  • 237 / 23 / 0
Awatar użytkownika

6 dnia po speedzie pascie speed 10 km isc musialem i dyszalem 3 litry wody na droge masakra, 70 minut w domu ratowalem sie przed zawalem masakra pitole, wiele przwdzawkoan z tego powodu
  • 21 / 2 / 0
Awatar użytkownika

Siema to mój pierwszy post. Niedawno pierwszy raz spróbowałem mety a nie mam dużej tolerancji na stimy. Byłem ciekawy jak to działa bo wcześniej po klefedronie miałem napływy zajebistych pomysłów i chciałem zobaczyć czy po mecie będzie to samo. Sprzęt ogarnąłem z neta. 50mg z samego rana wystrzeliło mnie na cały dzień, noc, drugi dzień i w kolejną noc miałem problemy z zaśnięciem. Tolerancja odbudowywała się przez ok 10 dni (miałem sztukę i próbowałem ją w różnych konfiguracjach). Głownie szedł sniff, czasem oral. Próbowałem też to palić ale nie czułem większych efektów poza chwilową euforią. Być może źle to robiłem... Ogólnie bardzo ciekawa rzecz. Po zwykłej fecie dawno, dawno temu to po większej dawce rzygałem i głowa mnie napierdalała a nie żeby był wystrzał na 2 dni.
Uważaj na karmę... Może wrócić i zapchać ci nos... Na zawsze :patrzy:
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.