Syntetyczne kananbinoidy FAQ- temat aktualnie techniczny

Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Kannabinoidy

• 3913 / 444 / 11

Chciałbym poprawić FAQ.
Za dużo tych kanna jest, nie dam rady !
Przejarany jestem też tym.
Użytkownik zbanowany
  • 26 / 5 / 0

Jakieś 10 lat temu miałem do czynienia z suszami kanna ze stacjonarek:
1) shiva,
2) tajfun
3) duszek
Było to łącznie poniżej 10 worków, których i tak żałuję. Nie mam pojęcia co za trucizny przyjmowałem, na szczęście więcej z dopalaczami / RC nie miałem do czynienia... To były okolice 2010, jeszcze nie było wiedzy, co to za trucizna, chociaż jakaś tam świadomość była, stąd tylko parę razy to jarałem. Faza podobna jak THC ale większa kardiozwała, gorsza jakość jak również krótszy smak działania. Aha i w smaku jakbyś palił proszek do prania.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Zmodyfikowane genetycznie drożdże wytwarzają THC i CBD

Dzięki inżynierii genetycznej naukowcom z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkley udało się wyhodować drożdże, które produkują THC i CBD - główne składniki konopi. Drożdże wytwarzają też inne kannabinoidy, a do tego opracowana metoda jest tania i daje produkty o wysokiej jakości.
  • 370 / 23 / 0

Kiedyś te pierwsze maczanki typu smart shiva, gringo (kosior i pieknie pachniał), green power , taifun blackberry (ten pierwszy) były naprawde klawe, lubiałem je palić ale to co teraz jest to jest jakaś masakra, zero przyjemności, po buhu to tylko czekasz aż z ciebie to to zejdzie, tylko dla koneserów ostrej jazdy bez trzymanki. Te pierwsze maczanki (podobnie z resztą jak i te teraz zapewne) miały taki minus że po nich jakiś czas zwykła ganda nie klepała albo ledwie odczuwało się .

A i jeszcze pamiętam taką sytuacje jak był pierwszy głośny delegal to przez pewien okres były takie maczanki co dosłownie 5 minut klepały a były sprzedawane pod tą samą nazwą. Nieźle szło się wkurwić, byłem w innym mieście bez dostępu do THC i kupowałeś maczanke np, Smart shiva a tam jakieś gówno co po lufie 5 minut trzymało dosłownie. Teraz bałbym się zapalić jakiejś maczany, jakby mi dopłacano bym nie chciał, jebać
Wróć do „Kannabinoidy”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata