Lean/Sizzurp/Purple drank – FAQ

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2731 / 219 / 0

prechujówka :D
  • 119 / 21 / 0

albo pregaballena jak stara dobra oranzada. mozna sobie pod kolor zrobic, z zolta albo czerwoną.

Pax narca: Meksyk o krok od legalizacji marihuany. Jak sytuacja wygląda w Europie?

Meksyk już niedługo może stać się trzecim krajem na świecie, w którym rekreacyjny użytek marihuany będzie legalny. Grupę tę uzupełniają kolejne amerykańskie stany, chociaż prawo federalne USA nadal tego zabrania. Europa skupia się na dekryminalizacji, czyli zmniejszaniu wymiaru kary za posiadanie substancji uznawanej za nielegalną. W Polsce nad pakietem ustaw w tej sprawie pracuje grupa parlamentarna.

Najbardziej kontrowersyjny dziennikarz Ameryki

Gdy 20 lutego 2005 roku czterdziestoletni Juan Fitzgerald Thompson usłyszał głośny huk dochodzący z gabinetu ojca, początkowo myślał, że to dźwięk spadającej encyklopedii lub innej grubej książki. Kiedy jednak otworzył drzwi do pokoju, zobaczył go leżącego na ziemi z raną postrzałową w głowie. Na biurku leżała kartka z napisem: „Skończył się dla mnie sezon futbolowy. Nie będzie już gier. Ma 67 lat, o 17 za dużo. Spokojnie. To nie będzie bolało”. W ten sposób zakończył życie jeden z najwybitniejszych, a zarazem najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy Stanów Zjednoczonych: Hunter S. Thompson. Dziwaczny człowiek, miłośnik wolności, wielki amerykański patriota, który nie stronił od alkoholu i narkotyków.
  • 731 / 68 / 0

19 marca 2021Listinio pisze:
A ja jako gość bez tolerki lubię sobie zrobić syrop z Antka czy thio i soku malinowego raz na jakiś czas,nie chodzi tu o styl ani inne gówno ale o to że to jakoś mi dobrze wchodzi po prostu.Czuje z każdym łykiem tą kode,z każdą minutą jest coraz lepiej.
Co ty pierdolisz.koda to nie piwo.
  • 51 / 18 / 0

Może nie piwo, ale placebo jak najbardziej.
Ostatnio sobie syrop t. z syropem malinkowym zrobiłem i podczas picia właśnie przez skojarzenia organizmu (smak-późniejsze poczucie ciepełka) aż mnie ciary przeszły. :zombie:
  • 1496 / 45 / 0

18 marca 2021Kazuy4 pisze:
Lil Peep czy inny amerykański raper, którzy mają to w syropach w buteleczkach po 500$ sztuka z promatezyną LMAO
Bez kitu tyle płacą za słabe opio i starą antyhistaminę z cukrem? Toć to trzeba być skończonym frajerem. Ja mam bekę jak ktoś bierze za drogo, a syropek głównie z prometazyną za 500 baksów to przechodzi moje pojęcie, prawie jak ibogaina %-D

Ogarnijta się kinderćpuny i wypierdalać do zdalnej szkoły. The best kopie antek, dobra ekstrakcja popita czymś ciepłym na w miarę pusty żołądek. Można zrobić podkład z antyhistaminy, ale jarać się czarnuchami to pedalstwo. Lean srean.
  • 2731 / 219 / 0

jak ja twoje śmieszne antki jeszcze 20stki ekstrahowałem to nie wiedziałeś jak się wysrać, więc się nie zesraj

prometh z kodeiną już nieraz potwierdzone klepie w chuj mocniej, łapią noody etc., więc ty stąd idź za offtopowanie, masz ból dupy, że prometazyny nie możesz sobie ogarnąć i wyżalić się musisz?
  • 337 / 72 / 0

A cóż to za trudności w ogarnięciu prometazyny 10 mg per tabs? :O
  • 2731 / 219 / 0

zapytaj tego co offtopuje z jakimś bólem dupy post nad moim, bo nie wiem skąd inaczej taka zawiść płynąca z posta :D
  • 337 / 72 / 0

To nie zawiść w moim przypadku - zwykła ciekawość. Nikogo nie chdę urazić ;)
  • 2731 / 219 / 0

pisałem nie o Tobie z tą zawiścią również
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 2327 uczestników Wejdź na czata