Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
  • 182 / 28 / 0

Jeżeli był już taki temat to proszę o usunięcie i poinformowanie mnie. Jednak nie znalazłem odpowiedzi.

Chodzi o ulicznego "matiego", kryształ czasami brązowy jest i czasami biały, skąd ta różnica? Oraz proszę o info.
  • 2897 / 574 / 10
Awatar użytkownika
STR88
Admini
Admini

Kwestia zanieczyszczeń. Im bardziej brązowy, mokry i śmierdzący jest kryształ, tym gorzej.
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 18 / 3 / 0

Różne syntezy, różne warunki w labo, sądząc po zdjęciach policji naszych rodzimych labo nie ma co się spodziewać super jakosci i, czystości odczynników. Jeśli już jesteśmy skazani na te różne goldy, orange i inne bursztynowe sorty które oczywiście nazwa a ich jakość nie mają ze sobą nic wspólnego. Jeśli chodzi o cmc za pomocą filtra do kawy i acetonu, możemy dokończyć oczyszczanie produktu za labolatorium, kosztem ubytku naszego ładunku. Profit jest taki że oczyszczony sort bedzie zawsze mniej agresywny i bardziej przyjemny podczas podania, jak również sam zjazd i skutki uboczne przyjmowania będą mniejsze lub chociaż lżejsze. Ja zazwyczaj omijam szerokim łukiem takie odczynniki.
  • 601 / 124 / 0
Awatar użytkownika

Radzę poczytać topic56594.html

w skrócie im bardziej brązowy kryształ tym ma w sobie więcej chujowej metyloaminy.

"Metyloamina na kryształach tworzy biały nalot. Po dopuszczeniu powietrza a następnie wrzuceniu w ciemne, suche pomieszczenie zaczyna żółknąć/brązowieć."
  • 421 / 19 / 0
Awatar użytkownika

Bądź aldehydu.
  • 5 / 1 / 0

Trochę odświeże temat ale może komuś się przyda😁
W moich rejonach (Świętokrzyskie)
- biały kryształ - mefedron, feta lub inne ścierwo które wypierdala z butów; zwała mocna i gwarantowana;
- brązowy kryształ - MDMA lub MDA, intensywniejszy zapach od białego; zwała średnia do wytrzymania
Inny kolor raczej nie do otrzymania chyba że z innego woj.
Z fartem😎
  • 201 / 12 / 0

Wszystko co ma.inny kolor niz bialy to zanieczyszczenia w czasie procesu które powinny byc usuniete przez rozpuszczalniki. Potem taki syf moze bardzo niszczyc organizm
Uwaga! Użytkownik Razel89 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 90 / 5 / 0
Awatar użytkownika

a orientuje sie ktos moze co moze byc przyczyna „metnych” krysztalow? tzn. Czasami w lapy wpada mi sort „4mmc” (tak tak wiem w tych czasach do duzo powiedziane” ktory jest jakby metny, nieprzezroczysty tylko jak taki idk kwarc? nie jest brazowy ani nic, nie jebie nawet ale po prostu jest metny i nic przez niego nie widac a czasami wpada mi w lapy sort tez ponoc 4mmc ale krysztalki wygladaja jak meta, piekne plaskie przezroczyste jak szklo brylki (zanim ktos napisze ze to pewnie meta, nie to nie meta tylko mef)
Nie ma że za mocno %-D
  • 1270 / 123 / 0
Awatar użytkownika

Ja uwielbialem snieznobiale nieprzezroczyste krysztaly 3 mmc to bylo wtedy cos! I ta euforia mmm.
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 182 / 19 / 0
Awatar użytkownika

Mam troche takiego zolto/pomaranczowego? ktos wie co to za substancja cokladnie? i co powoduje kolor i zapach? Pewnie metyloamina i zanieczysczenia ale jestem ciekaw.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.