Neuroleptyki: wątek ogólny dotyczący Miksów.

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 691 / 38 / 0

Nie widzę sensu u ciebie ładowania tylu klozapiny a samo w sumie abilify w zastrzyku zrobi spidująco. Jak masz na użytek tyle benzo to daj na luz.
  • 8106 / 894 / 0

@Rokison
Psychiatra mówi, iż klozapina w połączeniu z abilify daje dobry efekt.Chyba jej o to chodzi, że te dwa neuroleptyki się wzajemnie uzupełniają i tworzą całość leczenia.

A co do benzo to już inna bajka[ Nie na to psychozy, ale blokadę przed ludźmi, stres w domu, robienie ze mnie ekstrawertyka bo bez benzo to jestem zerem ].

Reformę leczenia uzależnień trzeba skorelować z procesem modernizacji psychiatrii

„W Polsce jest ok. 100 tys. pacjentów uzależnionych od substancji odurzających, ale populację osób zażywających je w sposób szkodliwy szacuje się na ok. 300-400 tys.” — mówi dr n. med. Piotr Jabłoński, dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, którego pytamy również o skalę uzależnień behawioralnych, planowaną reformę systemu leczenia uzależnień oraz walkę z narkotykami nowej generacji.

Jak zmieniło się zażywanie narkotyków podczas pandemii? Eksperci wyjaśniają

Badania nieoczyszczonych ścieków z 82 europejskich miast wykazały, że podczas pandemii najwięcej nielegalnych narkotyków spożywano w Belgii, Holandii oraz Chorwacji. Próbki zbierane od marca do maja 2020 roku, czyli podczas pierwszej fali pandemii, były weryfikowane pod kątem zawartości śladów MDMA, amfetaminy i metamfetaminy, a także metabolitów kokainy i konopi.
  • 77 / 2 / 0

Ma ktoś jakieś informacje o pimawanserynie?

Chciałbym poczytać o tym środku na jakimś zagranicznym forum ale nie znam żadnych amerykańskich odpowiedników hyperreal.
  • 200 / 28 / 0

Ja po mixie chlorprotiksenu z alprą dostałam takiej sedacji, że nie byłam w stanie wejść po schodach ani się wysłowić. Padłam jak trup i spałam pół dnia.
  • 9 / / 0

Siema mam pytanko czy ketrel można łączyć z innymi tabsami ?

Przeniesiono do "Neuroleptyki: wątek ogólny dotyczący Miksów." - {owerfull}
  • 990 / 359 / 0

@mdmahero84 Ale jakimi "tabsami" ? nikt tu nie ma szklanej kuli.
  • 583 / 7 / 0

Elo czy fluanxol nie niweluje działania pirybedylu? Bd działać bo zazywam
  • 831 / 187 / 1

Flupentiksol i pirybedyl są lekami działającymi antagonistycznie, mówiąc ogólnie.
Jednak flupentiksol zastosowany w odpowiednio małej dawce może powodować wzrost przekaźnictwa dopaminergicznego, w takim celu używany jest czasami do potencjalizacji terapii przeciwdepresyjnej, wykazuje wtedy działanie aktywizujące, podwyższające nastrój i motywację. Działanie to odbywa się prawdopodobnie przez blokadę presynaptyczną receptorów D2 i D3.
Wypadkowe działanie zależy więc od tego, w jakiej dawce i w jakim wskazaniu zażywasz oba leki.
  • 583 / 7 / 0

3mg fluanxol i 50 pirybedylu w celu aktywizacji i lekko się uspokoić ale bardziej na depreche bd działało ten pirybedyl przy takiej dawce fluanxol?
  • 2 / / 0

Hej, czy mefedron ma prawo działać na rysperydonie? Czy raczej szkoda zarzucać? Pozdro
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 2398 uczestników Wejdź na czata