Z jakich substancji ZREZYGNOWALIŚCIE, powiedzieliście "koniec z tym"?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 6 / / 0

psychodeliki bo jestem trochę schizo
  • 18 / 2 / 0

alko. Największe gówno z jakim miałem do czynienia, z opiatami włącznie. Wstręt mam na sam widok tegoż.. :trucizna:

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.
  • 632 / 48 / 0

Zrezygnowałem z tzw. dopalaczy oraz research chemicals parę lat temu. W związku z tym, że zauważyłem coraz niższą jakość i odczułem na swoim przykładzie ich negatywne działanie oraz miałem dwukrotną hospitalizację w związku z tym.

• 843 / 185 / 0

Wszelkie maczany kanna. Będę chciał trafić do szpitala psychiatrycznego albo trumny to w mniej żenujący dla postronnych sposób niż miotanie się w drgawkach, rzyganie, sranie pod siebie i darcie mordy - bo to jedyne efekty jakich doświadczyłem po nich, a próbowałem paru. Totalnie nie czuję klimatu tych substancji i kojarzą mi się jedynie z gimbusami którzy odpierdalają jakieś krzywe akcje żeby "Uwaga" miała o czym nagrywać (i żeby można było banować te rcki które naprawdę były cudeńkami)
Hexen - bo jeden sort jest super, drugi do dupy, dorzutki dla mnie nic nie dają, nos mi strasznie rył i zjazd za mocny jak na taką fazę. Wolę już fetkę albo metkę, nawet przy gorszym rzucie profil działania mi bardziej odpowiada w nich.
  • 1 / 1 / 0

metkat. Dostałem niestety pierwszych objawów manganizmu. Ludzie, KURWA, NIE BIERZCIE TEGO ŚCIERWA !!!! Wogóle już od dłuzszego czasu nic nie jem i niech tak zostanie. Byc może kiedyś wrócę do borania, ale wpierw muszę się podleczyć.
  • 48 / 3 / 0

Z amfetaminy i kokainy, będzie już ponad pół roku. Czasem korciło i to bardzo.
Powód dosyć banalny: traciłem po nich kontrolę i jak to mówi młodzież ponosił mnie melanż...
  • 2 / / 0

z piguł i molly za duże porycia za dużo głupot
  • 7241 / 707 / 0

Głownie psychodeliki i stimsy.Czasem zajaram trawę, ale stimsow zdecydowanie nie.
  • 369 / 19 / 0

Dopalacze,palilem co prawda tylko 3 razy czastke boga,ale uznalem ze juz nigdy wiecej nie zapale,czegokolwiek co jest z tym zwiazane i trwa to juz ponad 3 lata.Tyle ,ze miesiac temu mialem fake hasz,ale ostatecznie nie zaciagnalem sie nim ani raz,tylko w pokoju troche nim nadymilem i uznalem "pierdole,nie zaciagne sie tym syfem,bo bedzie pewnie bad trip jak kiedys " .
  • 158 / 31 / 0

mecie powiedziałem nie, za dużo mi szmata zabrała i za bardzo to wciąga tfuu
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata