Z jakich substancji ZREZYGNOWALIŚCIE, powiedzieliście "koniec z tym"?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 6 / / 0

psychodeliki bo jestem trochę schizo
  • 7 / / 0

alko. Największe gówno z jakim miałem do czynienia, z opiatami włącznie. Wstręt mam na sam widok tegoż.. :trucizna:

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Jak jeden informatyk załatwił największego barona narkotykowego

Wydawał miliony na ochronę, lecz ścigały go amerykańskie służby, które znalazły sposób, by podsłuchać całą jego komunikację. Przeczytajcie, jak namierzono El Chapo.
  • 587 / 40 / 0

Zrezygnowałem z tzw. dopalaczy oraz research chemicals parę lat temu. W związku z tym, że zauważyłem coraz niższą jakość i odczułem na swoim przykładzie ich negatywne działanie oraz miałem dwukrotną hospitalizację w związku z tym.

Użytkownik zbanowany
  • 421 / 82 / 0

Wszelkie maczany kanna. Będę chciał trafić do szpitala psychiatrycznego albo trumny to w mniej żenujący dla postronnych sposób niż miotanie się w drgawkach, rzyganie, sranie pod siebie i darcie mordy - bo to jedyne efekty jakich doświadczyłem po nich, a próbowałem paru. Totalnie nie czuję klimatu tych substancji i kojarzą mi się jedynie z gimbusami którzy odpierdalają jakieś krzywe akcje żeby "Uwaga" miała o czym nagrywać (i żeby można było banować te rcki które naprawdę były cudeńkami)
Hexen - bo jeden sort jest super, drugi do dupy, dorzutki dla mnie nic nie dają, nos mi strasznie rył i zjazd za mocny jak na taką fazę. Wolę już fetkę albo metkę, nawet przy gorszym rzucie profil działania mi bardziej odpowiada w nich.
  • 1 / 1 / 0

metkat. Dostałem niestety pierwszych objawów manganizmu. Ludzie, KURWA, NIE BIERZCIE TEGO ŚCIERWA !!!! Wogóle już od dłuzszego czasu nic nie jem i niech tak zostanie. Byc może kiedyś wrócę do borania, ale wpierw muszę się podleczyć.
  • 17 / 1 / 0

Z amfetaminy i kokainy, będzie już ponad pół roku. Czasem korciło i to bardzo.
Powód dosyć banalny: traciłem po nich kontrolę i jak to mówi młodzież ponosił mnie melanż...
  • 2 / / 0

z piguł i molly za duże porycia za dużo głupot
  • 5495 / 408 / 0

Głownie psychodeliki i stimsy.Czasem zajaram trawę, ale stimsow zdecydowanie nie.
  • 176 / 10 / 0

Dopalacze,palilem co prawda tylko 3 razy czastke boga,ale uznalem ze juz nigdy wiecej nie zapale,czegokolwiek co jest z tym zwiazane i trwa to juz ponad 3 lata.Tyle ,ze miesiac temu mialem fake hasz,ale ostatecznie nie zaciagnalem sie nim ani raz,tylko w pokoju troche nim nadymilem i uznalem "pierdole,nie zaciagne sie tym syfem,bo bedzie pewnie bad trip jak kiedys " .
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata