Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 843 / 80 / 0

13 czerwca 2021SinioraAune pisze:
@xBambinoo

Dwa razy zapaliłam buszka po fecie. I fetą i trawa dobrej jakości.
To było tak niesamowite, długie, mocne,fizyczne,psychiczne, psychodeliczne,głębokie doznanie dla mojego ciała i umysłu, że nie da się tego opisać. To była wręcz podróż w głąb siebie,przez kosmos... Zmieniło mnie to, nie tak o 180 stopni,ale wyszłam z tego inna. I było to na tyle intensywne dla mnie,że pomimo piękna tego wydarzenia, nie chce już kolejny raz wchodzić w ten stan... To nie było dla mnie szeroko rozumiane odurzenie,ale prawdziwa podróż w jaźni w połączeniu z kosmosem.
Kolegę zatem Twojego jak najbardziej rozumiem 😁

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
Buszek śmierdziuszek i fetka to to o co w bani chodzi najbardziej i wszyscy o tym wiemy :) :liść: :amfa:
  • 240 / 42 / 0

Też odczuwacie ból jąder po fecie? Mi ostatnio często towarzyszy a zwłaszcza przy wysiłku, podczas gdy coś robię. Zastanawiam się czy może to być od wypełniaczy czy po prostu to znak żebym przestał walić bo towar naprawdę dobry.

Skręt, areszt, przeszukanie, a na końcu… umorzenie

Mija dziesięć lat, od kiedy prokuratorzy i sędziowie mogą umarzać sprawy za posiadanie małych ilości narkotyków na własny użytek. Dzięki temu tysiące osób uniknęły wyroku np. za to, że miały w kieszeni skręta. Ale w oczekiwaniu na umorzenie nie uniknęły zamknięcia w celi i przeszukania domu. Bardzo ciekawy tekst Krytyki Politycznej, polecamy!

Handlarze narkotyków wpadli podczas wymiany. Przejęto duże ilości płynnej amfetaminy

Stołeczni policjanci we współpracy z mazowieckimi funkcjonariuszami zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających, nielegalnej uprawy narkotyków, a także ich przetwarzania. Podczas akcji śledczy zabezpieczyli m.in. 7 litrów płynnej amfetaminy oraz 5 kg narkotyków w tym amfetaminy, kokainy i marihuany.
  • 151 / 15 / 0

zawsze po usypaniu kreski wychylam jadra i pytam co o tym mysla, czy odpowiednio duzo/malo... prywatnie uwazam ze dzieki nim jeszcze nigdy nie przedawkowalem, bo zawsze maja racja i faza zawsze odpowiednia jak przy prawilnej fetce :nos: a jesli nie ma warunkow zeby swobodnie spytac jaderka o kreske to nie wale po nosie i chuj :extasy:
  • 240 / 42 / 0

@nawachajka Panu już podziękujemy... Notorycznie próbujesz być śmieszny ale ci to nie wychodzi. Twoje posty nic nie wnoszą do dyskusji a tylko zaśmiecają.
  • 151 / 15 / 0

wyznaje zasade: na glupie pytanie glupia odpowiedz
normalne posty nie trolluje, jak moge to pomoge
naucz sie myslec, samemu sobie zadaj to pytanie i odpowiedz albo idz do lekarza (wizyta u lekarza to nie glupia odpowiedz)
  • 19 / / 0

Dziś będę oczyszczał fetę z acetonem. Mam sączek filtracyjny iii.. uwaga !! Z węglem aktywnym !!! ha Wydatek, aż 5 zł uff :D Taki filterek może być czy zwykły bez węgla aktywnego ? W necie pisze, że sączek z węglem aktywnym jest do klarowania wina, nalewki i wódki, ale ja tam nie wiem czy ten węgiel może zaszkodzić czy też nie. Żeby potem się nie okazało, że pół dnia będę czekał, aż to przeleci przez ten filtr hehe :D
  • 240 / 42 / 0

Kurwa chłopie wez się rozbiegnij...
Normalne pytanie zadałem, co ty masz 14 lat że takie tematy cie śmieszą i uważasz je za głupie? W prostacki sposób nabijasz sobie posty, jesteś bezużyteczny na tym forum i na przyszłość jak masz pisać nic nie znaczace posty to lepiej nic nie pisz.
  • 151 / 15 / 0

wrzuc na luz typie

edit
chce zmusic do myslenia - nie ma byc smieszne, moze troche ironicznie ale nie widze sensu zeby kogos atakowac, cisnac, hejtowac... no offence
  • 1760 / 418 / 0

Pytanie do ludzi któzy nie wyobrażają sobie amfetaminowej fazy bez doprawienia jej alkoholem i to w znacznej ilosci bo ten przeciez jest osłabiony. No ja się robię piwami ale jest ten minus że wychodzi mi z 7/8 na noc a pysk już nie wyrabia od takiej ilości płynu , poza tym na dłuższą metę jest to wstrętne. Wódka to dla odmiany przesada, poza tym jak sie przegnie z fetą to wtedy bardzo łatwo o jakies kardio problemy. Więc ona odpada . Macie jakiś złoty środek ?? Nie wiem może barmańska. Albo wgl coś pomiędzy 10 a 20% -tylko co ??
  • 12 / 1 / 0

Mi się zdarzało często przy władku pić ruskiego szampana:D moim zdaniem wchodzi jak złoto, nie zapycha przynajmniej tak jak browary
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata