Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 229 / 37 / 0

Z tego co pisze on cpal 1 noc. Nawet po 1 kresce czasem mozna następnego dnia w chusteczkę wydmuchać czerwonego gila.
  • 6 / / 0

Macie pomysł czym może być tak na prawdę ścierwo które dostałam - jak zwykle po ok 100mg czy troche więcej (ze 4-5cm cienka kreska) mnie wywala z butów na pare godzin i serce smyra po wątrobie, tak teraz mam coś czego wciągnięcie takiej kreski nie aje w sumi żadnego efektu, dwóch - serokie otwarcie oczu i taką klasyczną gonitwe myśli, naczynka w nosie po 1 kresce pękają a był podgojony, cchociaż jakiegoś pieczenia nie czuje, a nie raz piecze ale krew się nie leje. Nie czuje też takiego naładowania, zero wjazdu na serce. W sumie i tak mam się uczyć, więc nawet bardziej mi pasuje takie dzialanie, tylko nie chcę się też nawciągać za dużo przez to żę efekt praktycznie nie odczuwalny i w sumie nie wiem co wciągam. Zapach początkowo to był lekki aromat rozkładającej się ryby (czyli chyba ok xd) z nutą porannego oddechu kogoś kto nie umył zębów i gada coś o ciebie np rano w robocie tym ryjem

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

15-letni dilerzy zaopatrywali rówieśników w narkotyki

Dobre rozpoznanie środowiska nieletnich przez otwockich policjantów przełożyło się na ujawnienie nielegalnego procederu związanego z przestępczością narkotykową, w który zamieszanych było dwóch 15-latków i 19-latek. Funkcjonariusze wstępnie udowodnili nieletnim udzielanie środków odurzających rówieśnikom.
  • 16 / 1 / 0

@xBambinoo No dobra i co z tą karetką, co ci było? 0.3 fety przez cała noc to dużo? Dawki gdzies po nie wiem 0.02?
  • 211 / 37 / 0

Najpewniej wymieszane z czymś co podrażnia śluzówkę. Inny sort Ci się trafił.
  • 16 / 1 / 0

No powiem wam, jebać tą fete, raz na jakiś czas w porządku ale dłuższy czas przejebane na zdrowiu, nie ma co sobie życia marnować skoro nie wiadomo co kiedy kogo spotka.
  • 30 / 4 / 0

Da radę jakoś fajnie zmiksować fete z kwetiapiną?
  • 211 / 37 / 0

Czy jest tu ktos taki, co może walnąć 1-2 rysy, być średnio porobiony i nic więcej nie dorzucać, na tym pozostać?
  • 27 / 5 / 0

@xBambinoo

Sugeruję, że nie pytasz bez powodu to zapytam jak długo walisz fetę? Bo ja już "trochę" więc jak się zaszczepię albo ktoś zaproponuje jedną/dwie to rzadko kiedy na tym poprzestaje. Zwykle kończy się na odpiętych wrotkach i nie przespanej nocy (najczęsciej dwóch). Ale To standard jak ktoś jest już lekko wjebany w temat.
  • 1518 / 268 / 0

jesli ktoś napisze, ze tak to pora przestać się oszukiwać;)
  • 211 / 37 / 0

Pytam, bo od jakiegoś czasu zauważyłem, że jak wale to często jest mi za mało :D
Jak walne 1/2 rysy i nie wystrzelę się jakoś za bardzo to wtedy jestem rozdrażniony, nie mogę sobie znaleźć zajęcia i jest taki wewnętrzny wkurw.
Znam osoby które mogą walnąć krechę, nic więcej nie dorzucać i mają dobry humor, bez ciśnienia.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 2431 uczestników Wejdź na czata