Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2668 / 479 / 0

05 grudnia 2020Bejocik pisze:
Czy na zjazd po Ance rzeczywiscie najlepsza jest witamina C i Magne B6?
Powinieneś stale utrzymywać suplementacje, a nie tylko wtedy, gdy walisz spida. Tak samo powinieneś dostarczać organizmowi wszystkie potrzebne witaminy, nie jedynie dwie z całej puli.
Użytkownik nieaktywny
  • 134 / 20 / 0

Witamina C osłabia działanie fetki?

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Wpływ środków psychedelicznych na sztukę naskalną udowodniony przez nowe odkrycie archeologiczne

Wykopaliska przeprowadzone w Kalifornii przez zespół archeologów z Uniwersytetu Centralnego Lancashire i Uniwersytetu z Southampton dostarczyły bezdyskusyjnych dowodów na wpływ środków psychedelicznych na prehistoryczną sztukę naskalną.
  • 41 / 4 / 0

03 grudnia 2020KaczkaSD pisze:
Weźcie proszę pod uwagę, że jak i w pierwszą nockę czuje efekty działania amfetaminy, jak i kiedy próbuję walnąć drugą "na siłę" to zawsze mam typowe efekty przedawkowania amfetaminy, choćbym nie wiadomo jakie miał źródło ;/
Dzisiaj żeby dostać coś dobrego trzeba mieć naprawdę dobre dojście, po wiekszosci tego co lata na ulicy mam podobnie, ciezko się utrzymać na nogach dłużej niż jedną noc, dorzucanie drugiego dnia wiele nie daje i tylko nasila efekty uboczne, spowodowane głównie domieszkami
Jednak gdy w moje ręce trafi legitny materiał to zrobienie nawet kilku nocy to sama przyjemność, i po każdej małej zyskuje się nowa energię na dzialanie
  • 450 / 34 / 0

Czy po 2 dniach amfetaminy to normalne ze kokaina nie zadziałała ani trochę? Jedzenie, picie, witaminy, sen all done i wczoraj wieczorem chciałem zjeść trochę kokainy na odmulenie, ale jedynie chciało mi się rzygać od smaku spływu. To nie wina jakości, jem sobie raz na tydizeń po 100mg x2, cały czas ten sam worek i zawsze jest najwyższa jakość, a wczoraj w końcu zmarnowałem 0.5g i tylko gorzej się czułem.
  • 5 / / 0

06 grudnia 2020SINMAIN pisze:
Witamina C osłabia działanie fetki?
Witamina C to przeciwutleniacz i z tego co czytałem na innych forach powoduje, że branie przed spożyciem zmniejszy wchłonioną ilość. Natomiast w innym miejscu wyczytałem, że suplementacja witaminą C na końcu przygody pomaga zasnąć i zmniejsza zjazd ponieważ pomaga wydalić włada za pomocą moczu. Ja jako tako typowego zjazdu nigdy nie miałem, ale za każdym razem biorę witaminę C na koniec i wydaje mi się, że pomaga
Użytkownik nieaktywny
  • 134 / 20 / 0

Ja zauważyłem, że jak suplementuje wit c np. 2 dni + jakies owoce to w 3 dniu gdy sobie fukne działanie ściery jest takie jakby płytsze i tak jak napisałeś, zjazd jest lżejszy i dlatego nie suplementuje zbytnio tej witaminy ze względu na płytsze działanie. Ale jest też szansa ze to placebo xD
  • 11 / 1 / 0

06 grudnia 2020jqsxx pisze:
Czy po 2 dniach amfetaminy to normalne ze kokaina nie zadziałała ani trochę? Jedzenie, picie, witaminy, sen all done i wczoraj wieczorem chciałem zjeść trochę kokainy na odmulenie, ale jedynie chciało mi się rzygać od smaku spływu. To nie wina jakości, jem sobie raz na tydizeń po 100mg x2, cały czas ten sam worek i zawsze jest najwyższa jakość, a wczoraj w końcu zmarnowałem 0.5g i tylko gorzej się czułem.
koks i feta nie mają tolerancji krzyżowej per se ponieważ pochodzą z innej grupy substancji ale strzelałbym że 2 dni fecenia mogły zrobić swoje na receptorach dopaminowych i dlatego nie poczesalo
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 417 / 0

po dwóch dniach na amfie - wiadomo organizm był wymęczony i koks nie zadziałał jak należy
Użytkownik nieaktywny
  • 238 / 17 / 0

Normalnym jest miec cisnienie co chwile na kolejna kreche? Mija juz 2 godzina a ja co conajmniej 30min musze zapierdolic kreche ok 70-80mg i wciaz czuje niedosyt, z kolei organizm mam wrazenie jakby ledwo dawal rade :o Uczucie jakby nie robila mnie ta feta jak wczoraj czy przedwczoraj :/ Spalem pare godzinek dzis, troche niespokojnie, ale zawsze cos.
  • 1410 / 358 / 0

Chujowy towar albo tolerancja, nie wiem. Zajeb może większą dawkę, raz a porządnie albo zrób parę dni przerwy, ewentualnie znajdź lepszy materiał.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1952 uczestników Wejdź na czata