Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 134 / 20 / 0

Ja pastę wspominam bardzo dobrze :D działanie jak najbardziej na plus, gorzej z podaniem, piekła niemiłosiernie %-D
  • 2668 / 479 / 0

15 listopada 2020awonor pisze:
to pierwsze o czym mówisz to raczej produkt w stylu tej słynnej pasty, w któryj huj wi co siedzi i która gwałci nerki.
Może. Tu już były wysuszone śnieżnobiałe grudki, które bardzo łatwo się rozpadały, ale działanie strasznie chujowe, puste, nijakie.
15 listopada 2020awonor pisze:
czysta amph działa długo, bez tolerancji mocno i nie chce się jej dorzucać przez przynajmniej parę ładnych godzin od pierwszej kreski.
Wiem o czym mówisz i tak działał drugi temat, który dostałem od znajomego. To było to i tak właśnie powinna działać feta.
Po tych ~~70mg przerobionych w trakcie nocy, gdybym nie wrzucił rano benzo myślę, że miałbym sporo sił na dalszą zabawę.

PS. Jeśli ktoś wpierdala mokrą amfetaminową "pastę" (czyli mieszaninę kofeiny z chuj wie czym) powinien srogo zastanowić się nad swoim życiem.

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

Margaret szczerze o narkotykach: "Robi się ze mnie ćpunkę. To hipokryzja"

Margaret po raz pierwszy opowiedziała ze szczegółami o swoim stosunku do używek. Artystka wyjaśniła nam też, dlaczego nie zgadza się na zrzucanie odpowiedzialności za problemy młodych ludzi na osoby publiczne.
  • 382 / 40 / 0

Co do pasty to gdzieś w tym dziale jest wątek o PAŚCIE, realcje ludzi tam potwierdzają moje doświadczenia - albo w tym klepliwe jest jedynie Nitro od którego taki produkt wręcz ocieka, albo kofeina+jakieś jebane chińskie RC. nie widzę innej opcji, po kofeinie bezwodnej nie ma tego otępienia mózgowego, uczucia pustej i lekkiej głowy. sprzątać po paście się nie chce, nawet gruchy jako-tako trzepać się odechciewa.. :v
do myślenia niech dadzą ceny DOBREJ obiektywnie fety z DN - te sorty, które ludzie polecają brać bez wahania oscylują powyżej 40-50zl/g przy opcji wielosztuku.. nikt tego nie puści po 20pln na polskich ulicach :P
moja kobieta ostatnio też została poczęstowana grudami - nieświadoma zażyła, po około godzinie-dwoch ją wykręciło ale strasznie siadło na nerki oraz zęby ją bolały. szybki telefon do źródła, tak jak myślałem - chłop wysuszyl pastę i trzymał w zamrażarce..
obecnie jestem w Nl i szczerze - nie wiem, czy chce mi się próbować trafić na dobrą fetę.
dobre szkło zrobi na dużo dłużej, dużo mocniej i na pewno nie pożałuję że wziąłem tą ćwairtehke... ;>
  • 7 / / 0

15 listopada 2020SINMAIN pisze:
Ehh... znowu poległem.
Kolezka sie odezwał ze juz jest i odrazu poleciałem jak pies.
Zawsze jak chce zrobić przerwe i spędzam dzien na trzezwo z dobrym samopoczuciem ktos musi napisac i przypomnieć o tej szmacie...
Stary mam dokładnie tak samo, wystarczy jedna wiadomość xD
Użytkownik nieaktywny
  • 134 / 20 / 0

Na tą chwilę prawie 3 dni trzeźwy, dzisiaj ochotę sobie narobiłem, zapytalem sie kolezki czy cos jest na stanie, no niestety ale nie było wiec mowi sie trudno. Ciśnienia na przyjebanie nie mam ale co prawda przyjebalby bo spalem jakies 18h i kurewsko boli mnie głowa, po prostu depresyjny dzien :D
  • 1 / / 0

Witam, fete walę od 5 miesięcy, na początku miałem bardzo wyraźne, gorzkie spływy a od pewnego (dłuższego) czasu nie mam spływów praktycznie wogóle. Kotś z was spotkał się z podobnym problemem i nie wiecie czy ma to jakiś wpływ na chociażby działanie amf?
Użytkownik zbanowany
  • 1192 / 419 / 0

@razidwa - dlatego, że masz już staż...
  • 997 / 126 / 0

23 listopada 2020razidwa pisze:
Witam, fete walę od 5 miesięcy, na początku miałem bardzo wyraźne, gorzkie spływy a od pewnego (dłuższego) czasu nie mam spływów praktycznie wogóle.
Jak nie masz, feta wyparowuje w nosie? Przecież musi się gdzieś podziać. Wciągam to gówno 15 lat i spływy są ochydne od początku , po dziś dzień.
Użytkownik nieaktywny
  • 134 / 20 / 0

Zajebane zatoki może. Ja gdy zjem dużo w niedługim odstępie czasu to tez zdarza się że nie ma spływu a zatoki są zajebane fest :D polecam irygator do czyszczenia zatok
  • 330 / 53 / 0

@UltraViolence z czystej ciekawości, ile za taki gram płacisz?
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1979 uczestników Wejdź na czata