Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 503 / 18 / 0

Czy to normalne że na zjeździe palenie dobrej mj siada bardzo na wzrok? Jest taki przytłumiony i krystaliczny, działa troche jak mała dawka DXM
  • 276 / 24 / 0

Ja raz jak zapaliłem na zjeździe, to mnie tak. zmuliło, że nie byłem w stanie podnieść głowy na więcej niż 50 cm. Na pewno może mocniej podziałać

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Belgowie uzależnieni od silnych leków przeciwbólowych

Liczba Belgów, zażywających opioidowe leki przeciwbólowe, które mogą powodować uzależnienia, wzrosła o 56 proc. w ostatniej dekadzie. Tak wynika z raportu Narodowego Instytutu Zdrowia, o którym informują belgijskie media.
  • 46 / 1 / 0

Czy jest możliwe, że feta w 12h straciła swoją moc? Wczoraj od rana latałem nafurany i chwaliłem sobie to ścierwo.
Dziś o 6 rano,zarzuciłem clona i zasnąłem na 6 godzin.
Po obiedzie sniff.. jakoś kiepsko. Poprawka po pół godziny.
No i tu zdziwienie, bo dzień wcześniej po drógim, miałem otwartę 10 konwersacji, nakurwiałem techno i ciągle robiłem coś kreatywnego. Nawet posprzątałem w domu!
Jestem już po 3 snifie i czuje jakby mi ktoś podmienił towar! Tylko to jest niemożliwę.. Czy to wina Clona?
  • 2941 / 270 / 0

Tak, zapewne to wina klona.
  • 177 / 16 / 0

Jasne ze tak, clony są bardzo mocne i mają dlugi okres półtrwania. Pomijając naturalną tolerancję na amfetaminę braną drugi dzień z rzędu, ale tutaj nie wydaje mi sie zeby to byla wina tolerki
  • 46 / 1 / 0

16 lutego 2020awonor pisze:
Jasne ze tak, clony są bardzo mocne i mają dlugi okres półtrwania. Pomijając naturalną tolerancję na amfetaminę braną drugi dzień z rzędu, ale tutaj nie wydaje mi sie zeby to byla wina tolerki
Z tym, że ja klony waliłem z rzędu 6 mg i nie czułem ujebania. A tego ranka, tylko jeden krążek. W każdym bądź razie, pomógł mi zasnąć.
Ale teraz gdy odkurzyłem resztę, naszła mnie taka rozkmina..
Ostatnio kupując fajki. Zainteresowało mnie pewne pudełeczko.. snusy! Wkońcu u nas zakaz handlu nimi. Zakupiłem więc pudełeczko.
I teraz do sedna, feta powinna być przechowywana w suchym miejscu.
A moją wpakowałem między te saszetki.
Które są dość mocno wilgotne. Była w woreczku strónowym, jednak ten woreczek nie był hermetyczny.
Myślicie, że to mogło mieć coś wspólnego ze stratą mocy?
Dzisiejszy szczur, też nie zrobił tak jak należy. A od wzięcia klona już mineło sporo czasu.
  • 232 / 20 / 0

Mi kiedys sztuka wpadla do drinka odratowalem co sie dalo wysuszylem i dzialalo jak nalezy wiec to raczej nie od tego
  • 1709 / 504 / 0

amfa jest mega wytrzymała na chujowe przechowywanie, to nie LSD. Moim zdaniem jesteś lekko przeżarty i to ten etap zabawy że między jednym szczurem a drugim trzeba robić z tydzień przerwy żeby jako tako działał.
  • 875 / 51 / 0

Moim zdaniem ktoś jednak Ci podmienił towar.
  • 1709 / 504 / 0

To pewnie Królewna śnieżka i 7 krasnoludków, na koko ich już nie stać to na krajówke sie przerzucają.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 784 uczestników Wejdź na czata