Amfetamina wątek ogólny vol.2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 442 Strona 37 z 45
Rejestracja: 2013
  • 179 / 26 / 0


@mmigotka to tak żartobliwie było. Ja tam ostatni żeby kogoś umoralniac, tymbardziej że sam siebie nie potrafie😁
Rejestracja: 2018
  • 245 / 24 / 0


@The_Most_Bak z narkotykami jest tak, że można umoralniać a jak ktoś nie chce to i tak tego nie zostawi ;)
Pamiętam te czasy jak jeszcze fukałam taka zafascynowana :v Człowiek głupi był...

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Raport GIS: Nowe narkotyki wciąż niebezpiecznie, szczególnie wśród 30-latków

Według najnowszego raportu Głównego Inspektoratu Sanitarnego „Nowe narkotyki w Polsce 2017 – 2018”, aż 162 osoby w 2018 r. zażyły substancję psychoaktywną, bądź środek zastępczy ze skutkiem śmiertelnym.
Rejestracja: 2013
  • 179 / 26 / 0


@mmigotka dokładnie. A już w ogóle szczytem dla mnie jest jak jeden cpak wyzywa drugiego cpaka od cpaka. Jeden wali częściej, drugi rzadziej, jeden lubi ketony, drugi fete. Co mnie do tego? Jedynie jak naprawdę najbliżsi przyjaciele mówili mi że lecę za ostro to mnie ruszało jakoś, choć sam miałem tego swiadomosc, no ale miewam takie okresy i to jest silniejsze ode mnie. Dobra, koniec tego offtopa, jak się zdecydujesz przyfutrowac to daj znać czy wszystko okej;)
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 18 / 0


Taak, ćpun umoralnia ćpuna na forum dla ćpunów. @mmigotka czekamy na recenzję :)
Rejestracja: 2017
  • 1859 / 287 / 2


19 lipca 2019mmigotka pisze:
końcem końców i tak się naćpam na dniach bo nie zależy mi na swojej osobie zbytnio :>
Sorry za offtop, ale to mnie zaciekawiło. Serio masz niską samoocenę? Dziwne to trochę
Rejestracja: 2018
  • 245 / 24 / 0


@guccilui dlaczego miałoby Cię to dziwić? Wprawdzie to moje problemy z narkotykami zaczęły się właśnie od załamań i niskiej samooceny. Jak ućpałam ryja to mi było lżej.
Rejestracja: 2017
  • 1859 / 287 / 2


@mmigotka tak jakoś mnie to zdziwiło. Urodziwa jesteś, niegłupia, do tego wydajesz się sympatyczna, tak patrząc przez pryzmat tych kwestii, wydaje się, że nie powinnaś mieć powodów do załamek i tracenia wiary w siebie. No ale pozory mylą jak widać :)
Rejestracja: 2019
  • 19 / 5 / 0


przepraszam za offtop, ale nie mogłam się powstrzymać.

@guccilui niska samoocena (podobnie jak depresja) tyczy się nie tylko osób brzydkich, głupich czy pechowych, potrafi niestety dopaść nawet tych, którzy, patrząc z boku, wiodą idealne zycie. mi tez kiedyś zdarzało się słyszeć teksty typu "jesteś ładna, mądra i masz wszystko więc nie masz powodu by być nieszczęśliwa". takie podejście oczywiście wynika z niezrozumienia problemu, a nie ze złej woli rozmówcy, ale potrafi być ono bardzo krzywdzące. nie doszukujmy się logiki w depresji czy niskiej samoocenie, bo jej tam zazwyczaj nie ma. jest to często problem natury biologicznej (wynikający np. z niedoboru serotoniny) lub związany z cięzkimi wspomnieniami, nawet sprzed wielu lat. osoby z tego typu zaburzeniami szukając sposobu na normalne (szczęśliwe) zycie często sięgają po róznego typu uzywki, bo, jak wspomniała wcześniej @mmigotka, "jak sie ućpa ryja, to jest lzej". podejrzewam, ze ogromna część uzytkowników hajpa z tego właśnie powodu rozpoczęła swoją przygodę z narkotykami.

a wracając do tematu wątku: wiecie moze czy istnieje mozliwość wystąpienia tolerancji krzyzowej w przypadku amfetaminy i mefedronu? w sensie: czy osoba, która swego czasu zazywała duze ilości mefki, mogła zbudować sobie w ten sposób tolerancję na fetę? pytam, bo znajomej mi osobie w bardzo krótkim czasie dramatycznie wzrosła tolerka na amfetaminę, mimo ze wcześniej jej nie zazywała, podczas gdy ja od samego początku swojej przygody z tej substancją nie zauwazyłam praktycznie zadnej róznicy pod tym kątem. zastanawiam się nad przyczyną takiego zjawiska :)
Rejestracja: 2016
  • 2558 / 535 / 0


Tak, zachodzi downregulacja receptorów dopaminowych, coraz trudniej o haj na typowych stymulantach jeśli ktoś bawi się w różne dopaminergiczne wynalazki.
Rejestracja: 2018
  • 245 / 24 / 0


@MaryPoppy substancje stymulujące ośrodkowy układ nerwowy i oddziałujące na poszczególne receptory mogą być różne. mef ma podobne działanie do fety, a przynajmniej z biologicznego punktu widzenia pobudza te same receptory. Więc tak, jak na moje oko tolerancja krzyżowa jest możliwa. Tak jak mówi @misspill im więcej zabawy ze substancjami stymulującymi tym ciężej się naćpać.
Posty: 442 Strona 37 z 45
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości