Amfetamina wątek ogólny vol.2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 240 / 8 / 0

Biorę kwetiapine :) w dawce 200mg może zarzucić 300mg?
  • 281 / 58 / 0

Natomiast całkiem dobrze mogę już sobie wyobrazić jej stosowanie do umilania sobie i zwiększania wydajności wykonywania jakiejś pracy fizycznej.
amfetamina i praca fizyczna (szczególnie ta ciężka) to bardzo zły pomysł.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Holandia: Kliniki uzależnień nie są dla palaczy. Wszystko przez ubezpieczenie

Osoby uzależnione od papierosów powinny otrzymać podobną pomoc jak alkoholicy i narkomani – twierdzi lekarz Jeroen Hinneman, który w tej sprawie napisał list do Tweede Kamer (holenderskiej Izby Reprezentantów). .
  • 2971 / 77 / 0

13 stycznia 2019PoppyLov3r pisze:
...
bo gówno brałeś, a nie fetę ;) nie wspominając już o deksedrynie, po której wzięciu nie miałbyś wątpliwości, dlaczego jest zajebista do nauki
  • 173 / 13 / 0

13 stycznia 2019roader pisze:
jaka dawka?
Giet dzielony na cztery testy, tylko że zaczynałem od malutkiej dawki i każdego dnia przywalałem 2x więcej niż poprzednio.
14 stycznia 2019Vratislav pisze:
amfetamina i praca fizyczna (szczególnie ta ciężka) to bardzo zły pomysł.
O widzisz, a tak całkowicie laicko wydawało mi się, że byłaby taka możliwość. Pozory mylą.
14 stycznia 2019Limitbreaker pisze:
bo gówno brałeś, a nie fetę ;) nie wspominając już o deksedrynie, po której wzięciu nie miałbyś wątpliwości, dlaczego jest zajebista do nauki
Dzięki, ale milion razy bardziej wolę fenidaty.
  • 2971 / 77 / 0

To też prawda. Kwestia osobnicza. Na mnie fenidaty działają nieprzyjemnie, dużo bodyloadu, nie wyobrażam sobie uczyć się po nich.
  • 424 / 30 / 0

14 stycznia 2019PoppyLov3r pisze:
13 stycznia 2019roader pisze:
jaka dawka?
Giet dzielony na cztery testy, tylko że zaczynałem od malutkiej dawki i każdego dnia przywalałem 2x więcej niż poprzednio.
Przecież amfetamina nie buduje tak szybko tolerki :o

Potwierdzam - do pracy fizycznej lepiej jej nie używać, można wyrządzić sobie krzywdę.
Natomiast do nauki jest idealna. Uczyłam się kiedyś do sesji, 3 dni z rzędu (+spanie, jedzenie), stosując małe dawki i jest mitem to, że gdy trzeźwiejesz, wiedza ulatuje. Tak było bynajmniej w moim przypadku.
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 3 / 0

Bo raczej nikt rozsądnie tego nie dawkuje. 40 mg czystej amph do kapsułki przed śniadaniem, poprawka koło południa i normalny sen + suplementacja + zdrowa dieta i nauka wchodzi aż miło. Benzo w razie problemów ze snem + jakieś z 2 dni przerwy w tygodniu. Tylko takie coś powinno trwać max 2-3 tygodnie w trakcie sesji a potem przerwa kilka miesięcy, bo się wypala człowiek z neuroprzekaźników. A jak widzę to większość wali węże po 200 i się dziwią, że mają zjazd.
  • 173 / 13 / 0

15 stycznia 2019klawiatura pisze:
Przecież amfetamina nie buduje tak szybko tolerki :o
Ależ w ogóle o tolerkę nie chodziło, tylko chciałem przetestować, jak ta substancja oddziałuje na organizm w skrajnie różnych dawkach - od ledwie wyczuwalnych, przez rekreacyjne, aż do przesadzonych. I w żadnej jakoś mnie nie powaliła na kolana.
15 stycznia 2019klawiatura pisze:
Natomiast do nauki jest idealna. Uczyłam się kiedyś do sesji, 3 dni z rzędu (+spanie, jedzenie), stosując małe dawki i jest mitem to, że gdy trzeźwiejesz, wiedza ulatuje. Tak było bynajmniej w moim przypadku.
Będę nudny, ale to na fenidatach miałem podobnie, a nawet dodatkowo mogłem siedzieć tak tydzień pod rząd, nie licząc (paro)godzinnych drzemek po powrocie z jednego egzaminu, a przed uczeniem się na kolejny. Wtedy też potrafiłem być skupiony na jednym konkretnym zadaniu, a po fecie zaobserwowałem jedynie gonitwę myśli oraz chaotyczną gadatliwość (trajkotanie, by trajkotać, jakby z karabinku).

15 stycznia 2019roader pisze:
normalny sen
15 stycznia 2019roader pisze:
sesja
Pick one.
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 3 / 0

No to lepiej nie spać tylko wpierdalać fete i nie wiedzieć co się dzieje
  • 240 / 8 / 0

Ponawiam pytanie czy zwiększyć dawke kwety z 200 do 300?
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata