Papierosy – palenie na tripie

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 2109 / 257 / 3

Post dodany w "Magicznym ogrodzie", ale pytam o palenie na tripach niezależnie po psychodelika.
Lubicie palić na sajko? Smakują Wam wtedy papierosy? Ja na przykład bardzo lubię palić podróżując jednocześnie po psychodelicznych krainach.
  • 471 / 30 / 0

W życiu. Porzygałbym się chyba, nie trawię zapachu fajek na trzeźwo, a gdybym był psychodelicznie wyczulony, to pewnie bym zwymiotował. trawka to co innego :)

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Młodszy brat Patryka Jakiego rapuje o miłości do marihuany [video]

"Dokładnie tak to działa/ Gdzieś ponad chmurami/ Siedzimy z ziomkami/ Oparami zajebani..."
  • 5334 / 375 / 0

Do jarania trawy papierosy powodują tylko większego suchara.
Za to po DXM fajnie się paliło, nawet te najgorsze papierosy smakowały .
  • 1349 / 109 / 0

Na 1p-LSD dobrze faje wchodziły pamiętam

Na DXM również
  • 471 / 30 / 0

11 sierpnia 2018UJebany pisze:
Do jarania trawy papierosy powodują tylko większego suchara.
Za to po DXM fajnie się paliło, nawet te najgorsze papierosy smakowały .

trawka do klasycznych sajkodelików. O to mi chodziło :*) Osobiście na nikotynę mam reakcję pokroju alergicznej wręcz ucieczki :-D
  • 2109 / 257 / 3

11 sierpnia 2018owerfull pisze:
trawka to co innego :)
Zdecydowanie co innego. Uwielbiam smak mj na trzeźwo, na psychodelikach jeszcze bardziej.
  • 51 / 4 / 0

Jak jestem skwaszony to papierosy smakują bardzo, mogę palić praktycznie jeden za drugim.
  • 4 / / 0

Czy to Lucy czy 2C-B lubię. Nie mam wtedy większych preferencji co do smaku, samo dymienie i wdychanie tego jest dla mnie inne, przyjemne. Nie odczuwam też wtedy większego zmęczenia od zbyt częstego dymienia.

Fenomenem dla mnie jest eMa, przy tym potrafi mi zejść chyba paczka przez całą noc.
  • 296 / 11 / 0

nigdy nie paliłem w trakcie tripa bo bym zwymiotował, natomiast pod koniec jak już zaczynało puszczać to znowu odwrotnie - bardzo mi smakowały fajki
  • 67 / 2 / 0

W moim przypadku papierosy podbijają faze każdego narkotyku x)

Czasem tak mnie to zaskakuje ze po kodzie pod koniec działania już czuje się w miarę normalnie, idę sobie na papierosa i w połowie go gaszę bo wraca mi taka pizda że ledwo dochodzę do łóżka
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata