[HFA] Moje życie jako "High functioning drug addict"

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 808 / 98 / 0

A ja bym się skusiłą na stwierdzenie, że każdy człowiek ma coś z sobą nie halo.
Ilu jest alkoholików wieczornych, ilu jest ćpaków amfetaminy robiących codziennie kreski, ilu jest nawiedzonych na tle zdrowego odżywiania, ilu jest nerwicowców? Tylu, ilu ludzi chodzi po naszej planecie.
  • 4930 / 676 / 0

10 lutego 2019Fatmorgan pisze:

10 lutego 2019Stteetart pisze:
Nie jest celowy:)
Wszystko co psychoaktywne wykurwia psychike w kosmos.
Przeklęta teobromina!
ano.
Jak wszystko to wszystko.
12 lutego 2019WrakCzlowieka pisze:
Czy taki sam problem miał każdy kto przed 18-stką pił z kumplami? Ilu z nich zostało alkoholikami/narkomanami? Ilu z nich miało problemy w życiu akurat przez to picie w młodym wieku?
Kazdy z nas probowal alkoholu ale nie kazdy go doil litrami 3x w tyg.
Tu zaczynają działać aspekty rodziny, kumpli czy setka innych.
12 lutego 2019Ivival pisze:
A ja bym się skusiłą na stwierdzenie, że każdy człowiek ma coś z sobą nie halo.
Kazdy ma kuku ale nie kazde kuku nas niszczy.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Zgorzelec - 10 kilogramów narkotyków ukrytych w oparach kawy

Narkotyki jechały w torbach podróżnych ukrytych w samochodzie przewożonym przez zestaw ciężarowy.
  • 274 / 20 / 0

Pierwsza zasada nie baniuj z ćpunami (u mnie narkoman to osoba wjebana totalnie, a ćpun to okazyjny melanżownik. Analogia do alkoholika i pijaka), druga zasada zbieraj informacje o wszystkch i o wszystkim, trzecia zasada nie ufaj nikomu, czwarta nie cpaj przy kilentach, ale niech wiedzą, że ćpasz - posyp dwie kreski kilentowi, ale jedniej nie jedz przy niemu, zjedz ją pózniej, albo nie ją zje. Generalnie psychologia, psychychologia i jeszcza raz psychodeliki XDDD podstawa podstaw to w tym biznesie to inteligencja. Jak jesteś cholernie inteligenty to nawet prezydentowi będziesz paki dawał. :amfa:
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata