Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 580 / 156 / 0

"4 tabletki" - to nic nie mówi, pisz ile mg.
  • 1188 / 283 / 0

23 lutego 2021dzojovvvvv pisze:
Ja mam dosc stresujacy dzien i spadek samooceny do minus chuj wie ile przez rozmowę z moim byłym. Na atak paniki pomogl mi 1 mg alpry a drugi nastąpił, gdy jadłam lorazepam 2,5 wiec dorzucilam do tego kolejny 1mg alpry. I teraz jestem jakby pustką w ciele. Te ataki wypruwaja z emocji i męczą w kurwę...

Bierzecie lorazepam? Ja wlasnie daje mu druga szansę, ale teraz to kurwa nie mam siły szukac jak dawkowac. Czekajcie, zeszly mi 4 tabletki jakos tak od 14:30 powiedzmy . Norma?
nie wiem ile wziełaś ale stanowczo za dużo - jesteś nastukana benzo. idź spać

W Kanadzie brak politycznej woli, żeby rozprawić się z kryzysem opioidowym

W walce z kryzysem opioidowym Kanadzie brakuje zacięcia, z jakim walczy z koronawirusem. Podejście do pandemii pokazało, że Kanadyjczycy mają wystarczające zasoby, żeby sprostać takim wyzwaniom. Brakuje tylko woli politycznej. Tymczasem liczba osób umierających z powodu uzależnienia od opioidów w niektórych miesiącach przewyższała liczbę zmarłych na koronawirusa.

Joint za szczepionkę – aktywiści będą rozdawać marihuanę osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19

Grupa DC Marijuana Justice (DCMJ), działająca na rzecz reformy konopi indyjskich, ogłosiła w poniedziałek w komunikacie prasowym, że wiosną 2021 r., jeśli szczepionki będą dostępne dla społeczeństwa, będą rozdawać bezpłatnei marihuanę, którą w Waszyngtonie można używać zarówno do celów medycznych, jak i rekreacyjnych.
  • 350 / 48 / 0

Wspomniała w poście o lorazepamie 2.5mg, więc przyjęła 10 mg. Ja ostatnio jak potrzebowałem to polatałem na lorze 2.5 przez jakiś tydzień. Brałem średnio 5mg / doba raz jak chciałem porządnie się uwalić to poszło 7.5 to już mocno siadło. Dobrze, że już mi się te tabletki skończyły. Teraz jedynie prega 150 x 2 i miansa (doraźnie).
  • 494 / 84 / 0

ej dzojovvv - skoro masz lorki 2,5 - to jest duża dawka, coś jak klony 2mg, czy alpra 2mg.
Nie jedz tego jak cukierki, 1 tabs 2,5mg powinien wystarczyć na wszystko.
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata