Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 827 / 86 / 0

@up w jakiś trzeciego świata. Kiedyś słyszałem, że w Tajlandii albo byłych republikach zsrr, typu Uzbekistan. W każdym razie gra nie warta świeczki, chyba, że przy okazji zwiedzania;)
  • 168 / 8 / 0

Ponawiam pytanie. Czy ktoś może mi powiedzieć czy jeden lekarz psychiatra ma wgląd do wystawianych recept przez innego psychiatre? Mam umówioną wizyte u innego magika niż ten który mnie prowadzi. Ten pierwszy wie że jestem wjebany w benzo i mi tego nie wypisuje i zastanawiam się czy ten do którego ide może to jakoś sprawdzić czy ten poprzedni wystawiał mi recki na benzo. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

Mieszkaniec Florydy skazany za handel marihuaną na 90 lat pozbawienia wolności wyjdzie po 31

71-letni mieszkaniec Florydy spędził w więzieniu 31 lat za handel marihuaną. Być może niedługo zostanie wolnym człowiekiem.
  • 44 / 7 / 0

Do pana wyżej nie nie ma. Z mojego doświadczenia, brałam leki od kilku ułomnych lekarzy w trakcie leczenia u swojego dr prowadzącego i nigdy on tego nie wiedział zawsze miał info ode mnie, sam widok jaki on ma pokazuje tylko recki ktore on wysyawil danemu pacjentowi. Moj dr jest prywatnie przyjmuje, a każdy od którego brałam poza tez był prywatnie
  • 33 / 1 / 0

Hejka wie ktos czy tolerka bardzo urosnie jak bede bral rozne benzo(glownie alpra lorek i klony) 2 razy w tyg orzez ok 2 miesiace?
  • 259 / 39 / 0

Bardzo to może nie - w jakimś stopniu być może, bo 2 x tygodniu to mało. Wiadomo zależy też od ilości szczegółnie tych typu klonek alpra.
  • 487 / 82 / 0

2 razy w tyg przez 2 miechy = 8 razy w totalu przez 2 miesiące, raczej nie powinno żadnej tolerki być, dodatkowo jeśli zadbasz żeby dawki były niskie, bliżej leczniczych niż rekreacyjnych, to już w ogóle nie masz się czego bać.
  • 33 / 1 / 0

Jak to wgl jest z tą tolerka. Ona buduje sie tylko przy braniu codziennym? Czy np przy braniu raz-dwa w tygodniu przez dluzszy czas tez moze urosnac?
  • 259 / 39 / 0

Zależnie od dawek, ale z tymi lekami 2x 2 tygodniu dość szybko przekształca się w 2x dziennie, choć z początku każdy delikwent zapiera się rękami i nogami, że jego to nie dotyczy.
  • 1145 / 131 / 0

mi przy braniu benzodiazepim czas nie istnieje , na mnie to działa tak , ze czas zasuwa jak szalony a ty nie zdajerz sobie z tego w ogole sprawy , potrafi minąć tydzien/dwa/miesiąc a ty sie czujesz jakby to byl jeden dzien , wszystko sie zlewa , ale lubie działanie benzo dla osób które mają neriwce/zaburzenia lękowe jak ja to bardzo pomaga , czlowiek 'wyłącza' te zaburzenia i działa jakby troche na autopilocie ale ma głęboko w 4-literach lęki i fobie .. uzaleznia? Oczywiście , w końcu to magiczne tableki po których w końcu osoby zaburzone czują się dobrze..
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata