Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 37 / 2 / 0

Powiedzmy że brałem prawie codziennie po 8mg przez miesiąc. Może to nie jest imponujący wynik na wasze standardy ale dla mnie to już za dużo i chcę to zmienić. Mam mocne postanowienie po przerwie nie zamierzam przekraczać dawek równoważnych 2mg alprazolamu i brać benzo tylko w sytuacjach wyraźnie wymagających tego
  • 462 / 65 / 0

Ja 10 miesiecy biore żelazna dawkę 1mg klona wiec nie wszyscy tu ładują 8mg. Miesiąc na 8 mg alpry codziennie to spora dawka, ja bym nie robił CT. Może być ciężko.

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Zarzuty i areszty. Rodzina zamieszana w handel środkami narkotycznymi

Piotrkowscy kryminalni zabezpieczyli blisko 900 gramów nowych substancji psychoaktywnych. W związku z tą sprawą zatrzymali 4 osoby. Podejrzani o proceder usłyszeli prokuratorskie zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Sąd zdecydował o tymczasowym trzymiesięcznym areszcie dla sprawców.
  • 463 / 16 / 0

Ponawiam pytanie, po jakim czasie od zazycia klona moge wrzucic ponownie aby tolerka nie ucierpiala zbytnio? :tabletki:
  • 212 / 21 / 0

16 listopada 2019Mondeeste pisze:
Ponawiam pytanie, po jakim czasie od zazycia klona moge wrzucic ponownie aby tolerka nie ucierpiala zbytnio? :tabletki:
ja np wpierdzielam benzo nie dłużej nic 3 dni pod rząd z przerwami 3 dniowymi i jest spoko, bez wpierdalania się i bez wzrostu tolerki, ogólnie to nie wiem, musisz wyczuć, najwazniejsze to nie robić ciągów i zachować rozsądny odstęp
  • 463 / 16 / 0

@xantiago tylko wlasnie klony maja strasznie dlugi okres poltrwania, cos ponad 40h chyba. A dzialaja relaksacyjnie z 5h, dlatego pytam kiedy dorzucić zeby bylo dobrze i nie podbijać tolerki. No bo chyba nie jest obowiązkiem zeby odczekiwac 2-3dni
  • 212 / 21 / 0

@xantiago tylko wlasnie klony maja strasznie dlugi okres poltrwania, cos ponad 40h chyba. A dzialaja relaksacyjnie z 5h, dlatego pytam kiedy dorzucić zeby bylo dobrze i nie podbijać tolerki. No bo chyba nie jest obowiązkiem zeby odczekiwac 2-3dni
obowiązkiem nie jest... ale wjebiesz się i będziesz miał później objawy abstynencyjnie niepotrzebnie, cierpliwość popłaca, też mam słabość do tych milutkich białych krzyżyków, ale jak myślę o tym co przechodziłem przy alprze, coś podpowiada mi, zeby robić jednak przerwy, jak chcesz to dorzucaj śmiało, jak długo nie bierzesz benzo nie robisz ciągów jakichś super, to nie powinna ta dorzutka w jakiś diametralny sposób zwiększyć Ci tolerki
  • 623 / 83 / 0

A dzialaja relaksacyjnie z 5h, dlatego pytam kiedy dorzucić zeby bylo dobrze i nie podbijać tolerki. No bo chyba nie jest obowiązkiem zeby odczekiwac 2-3dni
No jednak jest obowiązkiem, jak się chce jechać jak najdłużej, nawet raczej 3-4dni. Nie mam pewności tylko czy pytasz, czy możesz brać codziennie, albo co drugi dzień, czy o dorzucanie w trakcie trwania/spadania fazy.
  • 439 / 27 / 1

jak bralem dwa miechy flualpre i clonazolam w dawkach odpowiednio 5-7 mg oraz 2-5 tak teraz nawet pol paki relanium na raz nie rusza
  • 344 / 1 / 0

Dziń dybry.
Szukam jakichś nowych, ciekawych benzodiazepin lub pochodnych, które mają właściwości psychoaktywne nadające się do rekreacji. Mam za sobą (niektóre na granicy bycia benzo): diazepam, diazepam we wlewkach analnych, klonazepam, nitrazepam, lorazepam, alprazolam, flurazepam, zolpidem. Bardzo szybko rośnie u mnie tolerancję na każdą z w/w substancji. Ale może wyszło coś nowego, dostępnego na rynku polskim i warte jest spróbowania?
  • 269 / 28 / 0

O, bardzo ciekawe pytanie kolega powyżej zadał. Niedługo wybieram się do lekarza, na pewno dostanę alprę, która póki co jest dla mnie najlepsza, ale chciałabym poprosic o cos jeszcze, żeby "porównać, bo ja nie wiem, moze coś innego lepiej by zadzialalo, ta alpra to taka se jest". klony są nie dla mnie, diazepam przyjemny, ale za slaby, musiałaby mi przepisac tyle opakowań, ze nie ma takiej mozliwosci.
Mam dużo mniejsze doświadczenie niz wiekszosc tutaj, doradzcie wiec prosze co bym mogła od babki zgrajgulić. Jakie benzo oprócz ww. są warte uwagi?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 427 uczestników Wejdź na czata