Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 172 / 15 / 0

Ginko biloba co to ? Coś jak fenibut?

• 1789 / 245 / 0

Coś zupełnie odwrotnego. Poczytaj czym jest antagonizm a czym agonizm. Miłorząb Japoński, zajrzyj do duckduckgo bądź do dedykowanego wątku na forum.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

"Wdychają go przez skarpetkę"

Nastolatki mają odlot po "nowym" zabójczym narkotyku.
  • 377 / 41 / 0

09 listopada 2019GG Allin pisze:
Za dnia gingko biloba, w nocy bromek i skrętów nie ma panowie, sam tak z powodzeniem robię. Oprócz wielu zalet Ginko biloba aka miłorzębu japońskiego to jest on również antagonistą GABA-A
Czyli zalecany po odstawce benzo a nie w trakcie schodzenia? Nie osłabia działania bzdp?
  • 1789 / 245 / 0

@BladziuchnyStrach dokładnie tak. Lepiej już po odstawieniu, aby uregulować sobie GABA-A
+ miłorząb zwiększa stężenie dopaminy w korze przedczołowej, wpływa na neuroplastyczność i ma działanie nootropowe :) oraz posiada wiele innych zalet.

W trakcie brania BNZ osłabia ich działanie, z definicji: jest antagonistą GABA-A, a benzo są agonistami.
  • 377 / 41 / 0

@GG Allin czyli tzw. microdosing może być wskazany nawet przy odstawianiu. Mam taki suplement na podbicie nauki i zapamietywania który zawiera cholinę, bacope, l-theanine itp itd i ekstrakt miłorzębu. I jak brałem 2 kapsułki to trochę tłumiło działanie bzdp i myslalem, że to kofeina z guarany. Myślę coby stosować 1 kapsułkę ale regularnie, zgodnie z opisem (ekstrakt 50:1 3mg) czyli w sumie mało ale o to chyba chodzi by nie antagonizować zbyt mocno. Teoretycznie tolerka powinna spadać...

Co myślisz?
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 19 / 0

Dziś popłynąłem z GABA. Z rana dopiłem 2 piwa z lodówki. Około godziny 1300 poszły ostatnie 2 tab 1 mg Lorafenu. Okej. Potem lekarz to dla odmiany chcąc poznać lepiej nowe leki wziąłem 1 op alpragenu 1 mg. Około 15:40 poszły 2 mg alpry. Fajnie działa, czuję różnicę w stosunku do Lorafenu. Otóż alpra tak otumania i przy wysokich jak na mnie dawkach 2 mg. Mocna sedacja ale jest przyjemnie i czuć lekką eufo.
Natomiast przy Lorafenie mam taki typowy clearhead - oczyszczenie z emocji i jakość umysłu FullHD. Nie ma tej euforii jak poczułem trochę po alprze, za to przyjemnie mikrorelaksuje a alpra eufo + następnie sedacja (były też buchy) i tez czuć ze podziałało dobrze. Chyba te 2 mg A po wczesniejszych 2 mg L to troche za dużo jak na mnie, ale ratuje się mocną i jakoś leci. Teraz oby nie zasnąć, nienawidzę przespać highu.
  • 416 / 12 / 0

Przykładowo mam 14mg klona, 2mg odczuwam dosyć solidnie, jak jednego dnia wezmę np. o 19tej 2mg, to po jakim czasie mogę wrzucić znowu np. 1mg żeby czuć tą magię benzo?
  • 1 / / 0

jak uregulować sobie gaba po zatruciu tujonem? czy oprócz benzodiazepin polecacie jakieś suplementy?
  • 36 / 1 / 0

Jak długa powinna być przerwa żeby zbić tolerke na alprazolam do dawek 2mg?
  • 416 / 12 / 0

@RobertMacedonczyk nie jestem specjalistą, i w sumie może to też chyba zależeć od dawek jakie brałeś i ile czasu. Ale myślę że 4-5tygodni przerwy od benzo i 2mg zadziała okej
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 122 uczestników Wejdź na czata