Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 12 / 2 / 0

Jest jeszcze Flualprazolam w tabsach :krowa: :tabletki:
  • 857 / 169 / 0

13 września 2019picabia pisze:
Sniffu nie mogę polecić, nigdy nie testowałem, nie jestem pewien jak z biodostępnością, jak dla mnie bez sensu orać sobie nos kiedy zjedzony działa bardzo dobrze
Przede wszystkim przy rc benzo, ilość proszku we właściwej dawce jest tak mikroskopijna, że nawet mała kreska sniffem to przedawkowanie kilkudziesięciokrotnie.

Nie wciągać rc benzo do nosa bo to się skończy źle albo tragicznie. :uwaga:

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Terapia heroiną dla uzależnionych w UK

Cleveland Police w północno-wschodniej Anglii startuje w tym miesiącu z programem walki z narkomanią, który polega na podawaniu medycznej heroiny osobom uzależnionym - informuje 'Metro'.
  • 48 / / 0

Znajomy znalazł we Francji przeterminowane bezno i opio
raptem 3 tabletki oxy, kilka tabletek morfiny, blachę jakiegoś egzotycznego benzo typu Prazepam, tylko że to wszystko z datą 2013-2014, trochę długo, z drugiej strony wyglądają na normalnie przechowywane, 4-5 lat dla tych substancji, miał ktoś takie przypadki? Już nie będę pytał na opio, bo znając życie to po benzo szybciej ktoś zjadł tak stare leki;)
dzięki
  • 1456 / 290 / 0

jeśli leki były odpowiednio przechowywane, to jak najbardziej są zdatne do spożycia. chodzi mi tu głównie o wilgoć i temperaturę, jeśli tabletki nie są "zlasowane", to data ważności nie wpłynie zbytnio na działanie, a jeśli nawet, to niezauważalnie. sprawdzone empirycznie.
  • 464 / 12 / 0

Jak to jest że większość benzo nie działa na mnie? klon nie działa, alpra nie działa, mogę to jeść jak cukierki. Tylko diazepam jakoś działa, ale w dawkach powyżej 100mg. Może to jest związane z lekami które biorę na depresję i stany lękowe? Biorę Anafranil 300mg SR, Chlorprothixen 60mg, Bromocriptin 10mg, Pregabalina 450mg, Mianserina 60mg. Wszystko co podałem to dawki dobowe. W benzo już kiedyś byłem wjebany, 9 lat brałem xanax (wtedy działał). Potem było kilka lat trzeźwości i w zeszłym roku się wjebałem w diazepam, brałem duże dawki z dwa miesiące, potem kilka miesięcy to odstawialem. Teraz nie jestem wjebany w benzo ale biorę kodę dwa razy w tygodniu. Dlaczego te benzo nie działają?
  • 127 / 17 / 0

jakiemu RC benzo, wg was, najbliżej do klonazepamu?
  • 2030 / 374 / 154

@wilk22pl klonazolamowi, który notabene robi jeden z największych rozpierdoli w progu drgawkowym wśród wszelkich benzo, więc radzę wpierw dobrze przemyśleć.
Użytkownik zbanowany
  • 350 / 28 / 0

klona donosowo od razu bierze na spanie nie polecam. Jesli chodzi o pierwsze klony klonazepam 2mg do kawy w poludnie 1 tabletka nie widze przeciwwskazan.

Jesli chodzi o uzaleznienie biore od pol roku 2mg w poludnie do kawy i jakos nie czuje potrzeby dorzucania. Jak bede odstawiac zdam raport.
  • 464 / 12 / 0

Próbowałem klona, nie działa. Próbowałem alpry, nie działa. diazepam działa ale mam dużą tolerancję i nieekonomicznie wychodzi. Jakie benzo wchodzą w rachubę żeby ich spróbować? Tylko żeby nie były mocno nasenne. Oczywiście rekreacyjnie. Chodzi o to że lekarz może mi przepisać jedno opakowanie czegoś i sobie bym sprawdził, zanim zamówię większą ilość...
  • 1129 / 322 / 0

lorazepam? Wiem, że to nierozsądne ale z taką tolerką nie warto chociaż przetestować jakieś rc benzo?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata