Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 12 / 4 / 0

Po 6mg Xanaxu bez tolerki i 2 browcach mialem tygodniowom amnezje. Jedynie dzieki zdjeciom wiem gdzie bylem. To 1 raz kiedy bez zadnej wiedzy o dawkowaniu i efektach ubocznych rzuciłem się na jakieś narko. Amnezja byla na tyle silna, że nie pamietam nawet jak xan na mnie dzialal.
  • 75 / 1 / 0

Ja mam to samo, bez benzo ciezko wytrzymac mi czasem 5h w pracy, a raz pamietam ze bylem na klonie i musialem zostac na prawie 10h i na luzie (biore rzadko benzo)

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Zgorzelec - 10 kilogramów narkotyków ukrytych w oparach kawy

Narkotyki jechały w torbach podróżnych ukrytych w samochodzie przewożonym przez zestaw ciężarowy.
  • 189 / 18 / 0

Nie piszę o ciągach i łączeniu z innymi rzeczami. Po 1mg nie odczuwam żadnego 'ujebania" ani nawet przyjemności. Czuję że działa czyli redukuje stress, lęki itp.
Często pod wpływem mam takie myśli zdziwienia jak ten czas mi zapiernicza, chwilę temu byłem na przykład w tamtym miejscu a minęło już ponad dwie godziny. Po stymulantach i alkoholu odczucie upływu czasu jest normalne, a na przykład po fenibucie jest mi o wiele bardziej przyjemniej niż po alprze a czas mi się ciągnie.
  • 604 / 30 / 0

Na 2 dniowy ciag na 30mg alpry i spokojnie maksymalna dobowa wg. ulotki 20mg klona zaleczyło skręta po alprie. Wszędzie gdzie nie pójdę krzyże także się nie martwię.
  • 297 / 7 / 0

Czy nikotyna ma wpływ na działanie klorazepatu?
  • 1137 / 160 / 0

w teorii nikotyna może trochę osłabiać działanie benzodiazepin, bo obniża ich stężenie we krwi. w praktyce nic takiego nie odczuwam, a były czasy kiedy sporo paliłem. przy okazjonalnym paleniu tym bardziej nic nie zaburzy. samo stymulujące działanie nikotyny jest zbyt słabe, aby znosić efekty leków.
  • 842 / 185 / 0

U mnie skracała najmocniejszy etap działania. Najbardziej odczuwalne przy alprze która i tak krótko trzyma. Tylko weźcie poprawkę na to że ja jaram jak smok.
  • 16 / / 0

Po ilu mg Xanaxu lub klonazepamu osoba bez tolerki może się przekręcić? I czy to wgl możliwe po jakimkolwiek benzo? Pozdrówki
  • 842 / 185 / 0

Bez alkoholu i innych depresantów to ogromne ilości a i tak nie ma gwarancji. Spore szanse że przeżyjesz (ty albo inna osoba którą masz na myśli) i zostaniesz z jakimiś powikłaniami spowodowanymi niedotlenieniem mózgu. Jest wiele pewniejszych metod.
  • 777 / 79 / 0

Dawka smiertelna alprazolamu dla myszy to 1020 mg / 1 kg masy ciala (Wiki).
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata