Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1013 / 143 / 0

benzodiazepiny tak nie działają, musisz poszukać sobie innej substancji. to są leki wyciszające i nasenne, a nie pobudzające, nie wywołują euforii. choć w moim odczuciu potrafią w stresujących chwilach poprawić nastrój. prospołecznie dla osób zalęknionych też działają, na przykład alprazolam, lorazepam.
  • 236 / 30 / 0

Nie, alpra odpada. Słyszałem, że tak podobno działają klony, stąd ich tak duża popularność wśród BDZ. baklofen i fenibut działają trochę w ten deseń, a więc klony mogą tak dzialac.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Szefowie firmy farmaceutycznej rozpętali epidemię? Są zarzuty…

Sąd w Bostonie uznał w czwartek pięciu byłych dyrektorów Insys Therapeutics za winnych przekupywania lekarzy i oszukiwania firm ubezpieczeniowych. Dystrybutorowi leków Rochester Drug Cooperative postawiono zarzut handlu narkotykami.
  • 481 / 51 / 0

Na mnie alprazolam dziala euforycznie. Niektorzy nie maja tego szczescia i zazwyczaj podnosza wtedy, ze zajebisty niby jest klonazepam ktory moim zdaniem nie ma zadnej wartosci rekreacyjnej (trzeba byc debilem zeby brac tak uzalezniajace i nudne guwno rekreacyjnie)
  • 236 / 30 / 0

No ja się pytam, bo jeśli chodzi o mnie, to BDZ są wyłącznie środkami wspomagającymi działanie innych, np. opio, czy zabezpieczają przed drgawkami przy tramadolu, jak też działają nasennie przy skrętach, np. od opio.
  • 1013 / 143 / 0

na zabezpieczenie przeciwdrgawkowe do tramadolu wystarczy diazepam. sprawdzi się dobrze nawet w dawce 5 mg.
  • 236 / 30 / 0

17 maja 2019przodownik pisze:
na zabezpieczenie przeciwdrgawkowe do tramadolu wystarczy diazepam. sprawdzi się dobrze nawet w dawce 5 mg.
Ano. Ja przy większych dawkach biorę 10 mg dla pewności. Ale są tacy wyczynowcy, co muszą koniecznie klony na zabezpieczenie przed tramcem. Mało tego, niektórzy biorą klony na odstawkę fenibutu.
  • 481 / 51 / 0

Jezeli chodzi o tramadol, to relanium > klonazepam. klonazepam dziala na dopamine, wiec relanium w tym miksie jest bezpieczniejsze. Przy dawkach do 500 mg 5 mg rolek wystarczy w zupelnosci.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2019 przez siostrorelanium, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 6837 / 630 / 0

Co do alpry to jestem w wąskim gronie na których działa chujowo, wiec wybieram lorazepam i klonazepam.
  • 236 / 30 / 0

17 maja 2019UJebany pisze:
Co do alpry to jestem w wąskim gronie na których działa chujowo, wiec wybieram lorazepam i klonazepam.
alpra, o czym się przekonałem jest przede wszystkim zdradliwa i uzależnia w tempie ekspresowym. Z benzo, które wymieniłeś tylko jednak klonazepam nadaje się do premedykacji przed zastosowaniem tramadolu. Jednak takie działanie, to pchanie się w 2 poważne nałogi naraz. Benzo do tramadolu nie stosuje się w celach rekreacyjnych, tylko w celach zabezpieczenia przed drgawkami. A żeby wzmocnić opio benzo, to diazepam też w zupełności wystarczy. Dodanie do bupry 5 diazepamu działa naprawdę zarąbiście. Podobnie do jakiejkolwiek odstawki, też nie ma sensu stosować czegokolwiek mocniejszego niż diazepam. Odstawianie fenibutu klonem, jak tu czytałem to jest jak leczenie opryszczki wirusem HIV. klon jest ok jako rekreacyjne benzo samo w sobie.
  • 1444 / 135 / 0

Ja po alprze schowałem płyn do naczyń do lodówki
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata