Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 465 / 12 / 0

Ile czasu, dni, trzeba napierdalać codziennie benzo żeby się fizycznie uzależnić? Czy dawka ma tu znaczenie? Chodzi mi o diazepam i klon. Bo w ostatnim tygodniu trochę bardzo było tego i mam obawy...
  • 1466 / 293 / 0

po tygodniu zażywania nie ma obaw o wystąpienie zespołu odstawienia, bez obaw.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

743 aresztowanych podczas nalotów na handlarzy narkotyków

Policja dokonała rekordowej liczby aresztowań w ciągu zaledwie tygodnia, w ramach walki z dilerami tak zwanych „ county lines”, którzy na zlecenie dużych gangów handlują nielegalnymi substancjami w mniejszych miejscowościach.
  • 328 / 6 / 0

lufa9999 pisze:
Ile czasu, dni, trzeba napierdalać codziennie benzo żeby się fizycznie uzależnić? Czy dawka ma tu znaczenie? Chodzi mi o diazepam i klon. Bo w ostatnim tygodniu trochę bardzo było tego i mam obawy...
jak codziennie walisz to licz się z tym, że po 2tygodniach do miesiąca będziesz miał fizyczne uzależnienie.
Tym bardziej jak walisz rolki+cln. Jak dodatkowo jakiekolwiek alko to ryzyko większe.
Odnośnie dawek to zależy, bo jak walisz dużo to dłużej będziesz je miał we krwi. Dlatego, że clono, jak i rolki mają długi okres półtrwania.
GL&HF
  • 308 / 30 / 0

A ja zapytam tak - czy jak 2-3x w tyg pod rząd dalbym 2mg klona z tolerka 1mg to skoczy ona permanentnie?
  • 1466 / 293 / 0

nie powinna, a na pewno nie permanentnie.
  • 126 / 6 / 0

Czy to prawda że DXM obniza jakoś tolerancję na benzo?
Jestem ogólnie w ciągu 3 letnim na kodzie 600mg (+ wieczorem 300mg) i od 1,5 roku do kody dorzucam 300mg DXM. Ostatnio biorę sobie realnium 20mg żeby z kody zejść, udało mi się już nie brać kody wieczorem. Teraz chce całkowicie przestać brac kode. Jutro wziac to 300mg DXM i 20mg relanium, czy tolerancja na diazepam szybko mi urośnie? W kolejnych dniach chciałem shodzic z DXM, ale nie wiem czy wtedy relanium nie przestanie działać i skręt po kodzie da o sobie znać, tak to na relanium i DXM skręta nie mam prawie
  • 1129 / 323 / 0

Niestety DXM nijak się ma do tolerki na benzo. Raczej na opio. Trzymaj się tej dawki rolek parę dni po wyzerowaniu kody i możesz z nich zejść z dnia na dzień, chyba że jesteś wjebany fizycznie to nie ryzykuj. W sumie to możesz sobie je brać rzadziej bo maja długie działanie, a padaka ci nie grozi jak się spóźnisz z dawką.
  • 951 / 49 / 0

Jakie benzo byście polecili typowo nasenne, by było tanie? nitrazepam odpada, bo drogi i nie dość skuteczny w zalecanej dawce. Co jest tanie i mocno usypia?

Pilna sprawa dla mnie.
  • 414 / 18 / 0

Ze względu na cenę najlepiej wypada klonazepam.
  • 1466 / 293 / 0

jeszcze estazolam jest typowo nasenny i w dosyć niskiej cenie. nie wiem jak z działaniem w praktyce, bo tego leku akurat nie miałem okazji skosztować.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata