Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 2875 / 234 / 0

klony tolerkę psują? deal with Alprazolamum, który jadłem w ciągu dwa lata jak cukierki, tolerka do dziś mocno rozjebana bo jedząc weekendowo 4 mg co najmniej mnie robi
  • 145 / 16 / 0

Musiałem dzis z rana podjechać po oxy do okolicznego miasta bo u mnie totalna pucha. Wsiadam w PKS. Nerwicowe wkrętki cos kurwa duszno serce dziwnie bije mysle no kurwa zaczyna się. 0. 5 alpry nic, drugie 0.5 tez nic. 1mg wjeżdża, spirala dalej sie nakręca. Dwa bromy pod język i git. Uff

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Legalizacja marihuany oznacza wzrost liczby wypadków na drogach. Tak, ale nie

W pięciu stanach USA, w których miała miejsce legalizacja użycia marihuany, wzrosła liczba wypadków samochodowych, w tym tych z ofiarami śmiertelnymi.
  • 1510 / 236 / 0

Bromek jest zajebisty. Ponad pół roku nie biorę benzo w ciągu, więc najpierw wrzuciłem alperkę 0,25 pod język, a następnie 6 mg bromka pod język. Pięknie weszło w akompaniamencie 175 mg pregaby i 150 mg kodziny. Tego absolutnego spokoju i spowolnionego wzroku nie da się opisać słowami :pacman:
  • 147 / 14 / 0

Bromek super wlasnie, 150mg pregabaliny godzinke przed, potem 9mg i za 20 min 3mg zapite bronksem i trasa umilona bardzo w akompaniamencie starego rocka.
  • 1193 / 111 / 7

jak czytam post teabangera to aż żałuję że pozbyłem się pregaby bo bym zrobił tak samo. ostatnio luzem wleciało 12mg broma i to było super działanie, kupiłem kodę a marzył mi się miks koda i alpra potem koda i bromek a znając życie wyjdzie koda plus alpra plus bromek %-D
  • 1510 / 236 / 0

Dzisiaj do pregaby poleciało 10 mg zolpidemu. Faajne działanie, ale wiem, że nie mogę wrzucić więcej bo będzie rozpierdol %-D
  • 145 / 16 / 0

Mix typu poduszeczka
Oxy 40mg
alpra 1mg
Powtarzać co jakiś czas wedle uznania
  • 594 / 83 / 0

po 2 tyg przerwie od benzo poleciały 4 mg i na podkładzie 600mg pregabaliny. Jest fajnie, wieczorem pohytam jakiegoś śmierdziucha i lulu.
  • 702 / 38 / 0

Ponat 10mg alpry do tego sniffem 10mg klona i jest gites :psycho:
  • 62 / 5 / 0

Co ile brać, żeby sie nie wjebac? Np 2 dni balangi w ciągu, z 2 dni przerwy i od nowa można? chodzi mi o uzaleznienie fizyczne
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata