Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 150 / 15 / 0

ja od środy na rolkach, i powiem że naprawdę lubię ich działanie... nie muszę dorzucać Bóg wie ile .... :)
  • 1393 / 74 / 0

Ech kurwa. Kiedyś zdobywałem 3 paczki klonów 2mg na jednej wizycie u jakiegoś lekarza, a teraz dostałem rolki 2mg. No ale nie płaciłem za wizytę i mam 40mg diazepamu. Lepsze to niż nic xd

Problem z dopalaczami nie zniknie, dopóki nie zniesiemy kar za tradycyjne narkotyki

Nowe substancje psychoaktywne, popularnie zwane dopalaczami, to najszybciej rozwijający się, a jednocześnie najmniej znany segment rynku narkotykowego. Piszemy o raporcie z Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Serbii i Kirgistanu, który rzuca światło na sytuację w regionie.

Kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową

Śledztwo prowadzone przez stołecznych policjantów z wydziału do walki z przestępczością narkotykową pod nadzorem Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga zaowocowało kolejnymi zatrzymaniami w wyniku których wobec 8 osób zastosowano tymczasowy areszt, a wobec kolejnych 2 dozory policyjne.
  • 2517 / 789 / 0

co do diazepamu, to ja dzisiaj spotkałem się z bardzo ciekawym wynalazkiem, dostępnym chyba od niedawna, ale o którym już wcześniej słyszałem - diazepam firmy Genoptim 2 mg, 20 szt. wszystkie leki zawierające diazepam mam przetestowane, czyli Relanium 2 mg oraz 5 mg i Neorelium 5 mg, bo tylko takie produkują, a rolki w szkle to nawet domięśniowo miałem podawane, ale z produktem firmy Genoptim jeszcze nie miałem do czynienia - do tej pory. wiem, że ta firma produkuje niektóre leki usypiające w tym zamiennik Nasenu. zaletą zamiennika firmy Genoptim w porównaniu z Relanium od GSK lub Neorelium od Polfy Tarchomin jest przede wszystkim cena, a także podziałka tabletki na dwie części - tu jednak mówię o wersji 2 mg, ponieważ ostatnio aptekarka proponowała mi ten zamiennik zamiast Neorelium w dawce 5 mg, ale nie chciałem, bo cenowo wychodziło tak samo, ale w przypadku dwójek jest spora różnica. z trzynastu na siedem złotych. generyk jak generyk, działanie to samo, więc nie ma co się rozpisywać.

poniżej załączam fotkę opakowania tego ciekawego tworu, także do uzupełnienia mojej kolekcji, którą wcześniej załączałem.

%-D :tabletki:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1417 / 198 / 0

Jednak pregaba plus benzo to... Ciekawy pomysł, ale jednak obie substancje lepiej jeść osobno. W pracy, czy w kontakcie z ludźmi - perfekt, dokładność, chęć do działania olbrzymia, ciągle coś robię. Nie obijam się o ściany, jak coś %-D Ale jak tylko usiądę sobie odpocząć i zamknąć oczy, to łapią mnie dziwne noody. Przez ułamki sekundy pojawiam się w innych miejscach, pojawiają się rzeczy lub osoby, które znikają, oczywiście ja jestem tam z nimi w tym miejscu. Kurwa, ja dziękuję za jakieś dysocjacyjne podróże na takim miksie, jednak wolę poczciwą pregabalinę albo alprazolam solo :halu:
  • 1417 / 198 / 0

Przez te jebane pregabo-alprowe noody prawie bym swój przystanek ominął :alergia: Nie, u mnie to lepiej tego nie miksować. Albo jedno, albo drugie.
  • 1417 / 198 / 0

klonazepam się ładuje - ja pierdolę, to przeciwieństwo alprazolamu. Oba są zajebiste, ale klon daje takiego szczała energii. Mam przy sobie też zolpidem, nówka z apteki. Myślicie, że stało by się coś złego po zjedzeniu 300 mg pregabaliny, 4 mg alprazolamu i 2 mg klonazepamu i dojebania jednego 10 mg zolpidemu? xDDDD
  • 4669 / 804 / 32

Seteczka fenobarbitalu i 2mg klona świetnie się połączyły. Jeszcze znalazłem na stole 0,5mg alpry, połówkę tabletki. To też ją zjadłem.
Lubię te barbi bo długo działają.
  • 2517 / 789 / 0

u mnie za to ten barbiturat, czyli wyżej wspomniany fenobarbital się nie sprawdził. opisywałem to we wątku tematycznym tego leku. z tym, że ja testowałem w Bellergocie, a to jest preparat złożony, więc przy większej ilości tabsów mogło to ze sobą razem wchodzić w interakcje. w każdym razie lepiej działają na mnie benzodiazepiny i tej grupie leków jestem oddany i mogę na praktycznie każdą z nich liczyć, inne GABAergiki również obadane.

dla przykładu fenobarbital w dawce 180 mg z piwem nie powodował żadnego przyjemnego wyluzowania typowego dla "większych" niż terapeutyczne dawkek benzodiazepin. sporo testów takim starym lekom poświęcam. dla przykładu nielubiane tu Elenium, chlordiazepoksyd działa na mnie świetnie - nawet w niższych dawkach, porównywalnie miło jak Relanium, Neorelium, czyli diazepam popularny w naszym towarzystwie dużo bardziej, a równie stary.

ja obecnie jestem w trakcie delikatnej redukcji spożycia uspokajaczy i robię to przy pomocy tabelki, więcej opiszę w dziale o odstawieniu, gdy znajdę czas.
  • 1417 / 198 / 0

Żartowałem z tym zolpidemem, to dla mnie święty lek i należy przyjmować go tylko solo, gdy już jest ciemno, mamy wszystko przygotowane i możemy uśiąć wygodnie, odpalić muzę i wejść w ten magiczny zolpidemowy świat...
  • 212 / 49 / 0

2 op klonów 2 mg i 1 alpry 1 mg doszło. Czuje dobrze człowiek %-D i 3 mg alpry właśnie się załadowało na podkładzie a jakże - z pregabaliny <3
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1728 uczestników Wejdź na czata