Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 209 / 34 / 0

idz normalnie. ja mialem juz swoja opinie.
  • 30 / / 0

16 października 2020sedambromek pisze:
Jebać DOZ.
Dokładnie, dobrze prawisz, zawsze jakieś problemy robią, wiem z doświadczenia.

Odmienia wizerunek konopi w Polsce. Kim jest Maciej Kowalski?

Dzień rozdania świadectw maturalnych spędził w areszcie. Dzisiaj to poważny biznesmen. Kilka dni temu ustanowił absolutny rekord crowdfundingu w Polsce. Zarabia na konopiach. Wkrótce będzie z nich produkował ubrania.
  • 1428 / 200 / 0

Dzisiaj prawilnie 0,5 mg, a nie od razu cała tabletka 1 mg i jest... doskonale. Akurat w sam raz. Piękne uczucie, do tego wkręca się powoli 300 mg pregaby %-D Dopiero dziś rano sobie zdałem sprawę z tego, jak wczoraj byłem nakurwiony 1,5 mg alpry, koniec tego. W robocie trzeba wyglądać, ale wydajność, dokładność były na najwyższym poziomie :korposzczur:
  • 251 / 41 / 0

Tu masz rację
Te alpro opanowanie, spokój pozwalający zrobić coś dokładnie i wydajnie
Szkoda że tak krótko działa :)
Benzo i opio to dwa najlepsze i najgorsze środki jakie poznałem
  • 1428 / 200 / 0

Dokładnie. Są zajebiste i przez to nie można o nich zapomnieć. Nie dziwię się, że osoby niedoświadczone traktują benzo jak panaceum, ale to samo "panaceum" potem żąda coraz większej zapłaty za swoje działanie, nawet nie chodzi o kwestie finansowe, tylko psychiczno - fizyczne. To świetne leki i tylko jako takie je należy traktować. Ten wykrzyknik w trójkącie na opakowaniu nie jest tam bez powodu %-D
  • 159 / 15 / 0

U mnie skończona alpra i Lorek... Dziś dwie blachy rolek wpadną i redukcja do 0 w tydzień, może ciut dłużej.
  • 251 / 41 / 0

Ile czasu jechałeś ?
Ja po kombo z Tramalem, przez ponad rok, benzo to tylko taki mały dodatek i miałem kilkudniowy zjazd
Benzo w młodości przerabiałem, skończyłem z nim i nie zacznę po prawie 20 latach od nowa
Poczułem ten sam efekt co kiedyś... I odstawiłem. Szkoda czasu w tym wieku na dochodzenie do siebie
Do 25 roku życia to jest do ogarnięcia, po 35 to już nie jest takie proste
  • 159 / 15 / 0

21 października 2020AbsintionOpium pisze:
Ile czasu jechałeś ?
Ja po kombo z Tramalem, przez ponad rok, benzo to tylko taki mały dodatek i miałem kilkudniowy zjazd
Benzo w młodości przerabiałem, skończyłem z nim i nie zacznę po prawie 20 latach od nowa
Poczułem ten sam efekt co kiedyś... I odstawiłem. Szkoda czasu w tym wieku na dochodzenie do siebie
Do 25 roku życia to jest do ogarnięcia, po 35 to już nie jest takie proste
Króciutko w sumie od 22.09 września jak się zaszyłem byłem na dawkach 1-1,5 mg / doba. Tyle ze w ostatnim tyg. zamówiłem słoiczek i się ''ropzłynął'' przez weekend.
  • 1428 / 200 / 0

Ja właśnie wykupiłem drugą pakę alpry... "Alpragen" 1 mg 30 naboi. 19.99 za pakę. Taniocha, biorąc pod uwagę, że z pierwszej paczki zjadłem tylko jeden blister do tej pory i zacząłem dawkować max 1,5 mg dziennie, bo dwa dni temu zrobiłem błąd, przeliczyłem się i zeżarłem 2,5 mg, zdecydowanie za dużo. Pilnuje tych pak jak oka w głowie, myślę, że nawet nie odplombuję drugiego opakowania w najbliższym czasie. Myślę, że w ciągu max 2 tyg będę wyzerowany z kody. W sumie 1 mg to wystarczająca dawka, bardzo silna. Nie wiem jak @rooney potrafił walić 10 mg dziennie i to z innymi specyfikami. Mnie 10 mg by rozłożyło jak domek z kart. Nie zamierzam zwiększać tak tolerki, mimo, że mam teraz pewne źródło wszystkiego.
  • 159 / 15 / 0

nie lepiej syrop :D ? nie tutaj miało być, pomyłka
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1760 uczestników Wejdź na czata