Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 945 / 440 / 0

26 lipca 2020UJebany pisze:
Czy odczuwacie czasem euforie po benzo.Bo mnie czasem łapię taka radość, spełnienie, wyjebka na problemy i aż mam ochotę krzyczeć. :patrzy:
Zdarza się, że jak mam totalnie zjebany dzień albo po prostu za duży poziom lęku/stresu, to wtedy przyjęcie bzd wywołuje coś na kształt euforii, zwłaszcza w momencie gdy czuć jak wchodzi. Ale typową euforią bym tego nie nazwał, prędzej bardzo silnym uczuciem ulgi.
  • 7703 / 807 / 0

Te złudne poczucie trzeźwości jest najgorsze...a może najlepsze ? :korposzczur:
Dzisiaj zjebałem już parę osób i mam chęć na jeszcze, do tego totalny wyczyszczony mózg z jakichkolwiek problemow, rozmyślań.Totalne zero. - ale pozytywne. :patrzy:

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Co oznacza "duża ilość narkotyków"? TSUE zostawia ocenę sądom

Prawo krajowe nie musi definiować pojęcia dużych ilości narkotyków, a o tym jak zakwalifikować daną wielkość może każdorazowo decydować sąd - orzekł w czwartek Trybunał Sprawiedliwości UE (TSUE) odpowiadając na pytanie sądu ze Słupska.
  • 9 / 2 / 0

kochani mam 17 lat na wypisie z psychiatryka mam napisane że nadużywałem opio i benzo i teraz psychiatrzy męczą mnie neuroleptykami na sen czy jest szansa na dostanie czegoś sensownego posiadając w papierach że nadużywałem medykamentów?
  • 1449 / 88 / 33

Słabo to widzę, szczególnie że jesteś na neuroleptykach i masz najebane w papierach.
  • 7703 / 807 / 0

31 lipca 2020wladziad pisze:
czy jest szansa na dostanie czegoś sensownego posiadając w papierach że nadużywałem medykamentów?
Prawie nie osiągalne.Lekarz mając w papierach to że nadużywałeś leków za chuja Ci nie wypisze nic innego tylko neuroleptyki, ewentualnie antydepresanty ale o benzodiazepinach zapomnij.
  • 7703 / 807 / 0

Dzisiaj jak mi zaleciła pani psychiatra 8 mg klona / 24 h.Nie dorzucam więcej.Może jedynie lorka na wieczór.
  • 1044 / 57 / 0

Dzisiaj skromne 0.75 alpry. Fajny stan, już zapomniałem jak działają apteczne benzynki w ilościach normalnych, nie hurtowych %-D W każdym razie, opakowanko 0.25 nie starczy na ok. 4 dni odstawki kody i 3 dni lekkich dawek typu 0.5 na ewentualne post-effects. Wieść gminna niesie, iż pregabalina byłaby tu lepsza i bezpieczniejsza, bo niestety, przypomina mi się czemu benzo kiedyś tak mi się spodobało :alergia:
  • 7703 / 807 / 0

4 mg klona + herbata i wybijam na spacer.Zajdę do sklepu po słodycze, może będzie znów ta fajna sprzedawczyni - zajebista laska. :korposzczur:
  • 115 / 27 / 0

Na odstawkę opio najlepiej sprawdza się miks pregabaliny z benzosami, ewentualnie tolperyzonu z benzo lub baklofenem, jeśli takie połączenia jeszcze na kogoś działają - na mnie działają, jeszcze i nie ma przynajmniej tego przymusu poruszania się, bo to u mnie największy problem.
  • 7703 / 807 / 0

@adverse
Ale to nie knajpa o odstawce opio tylko o benzodiazepinach %-D , ale jak to w knajpce wszystko się znajdzie.
P.S. Poszło 2 mg lorazepamu :ręka:
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata