Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Posty: 726 Strona 73 z 73
Rejestracja: 2017
  • 925 / 427 / 0

26 lipca 2020UJebany pisze:
Czy odczuwacie czasem euforie po benzo.Bo mnie czasem łapię taka radość, spełnienie, wyjebka na problemy i aż mam ochotę krzyczeć. :patrzy:
Zdarza się, że jak mam totalnie zjebany dzień albo po prostu za duży poziom lęku/stresu, to wtedy przyjęcie bzd wywołuje coś na kształt euforii, zwłaszcza w momencie gdy czuć jak wchodzi. Ale typową euforią bym tego nie nazwał, prędzej bardzo silnym uczuciem ulgi.
Rejestracja: 2011
  • 7638 / 795 / 0

Te złudne poczucie trzeźwości jest najgorsze...a może najlepsze ? :korposzczur:
Dzisiaj zjebałem już parę osób i mam chęć na jeszcze, do tego totalny wyczyszczony mózg z jakichkolwiek problemow, rozmyślań.Totalne zero. - ale pozytywne. :patrzy:

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

14-latek pod wpływem marihuany ukradł samochód i jechał nim dopóki nie urwał koła

Policjanci z Komisariatu Policji w Rychwale (pow. koniński) zatrzymali 14-latka, który ukradł samochód i prowadził go pod wpływem narkotyków. W trakcie zatrzymania, nieletni posiadał przy sobie 1,5 grama marihuany. Sprawą nastolatka zajmie się teraz Sąd Rodzinny.
Rejestracja: 2019
  • 9 / 2 / 0

kochani mam 17 lat na wypisie z psychiatryka mam napisane że nadużywałem opio i benzo i teraz psychiatrzy męczą mnie neuroleptykami na sen czy jest szansa na dostanie czegoś sensownego posiadając w papierach że nadużywałem medykamentów?
Rejestracja: 2010
  • 1443 / 86 / 33

Słabo to widzę, szczególnie że jesteś na neuroleptykach i masz najebane w papierach.
Rejestracja: 2011
  • 7638 / 795 / 0

31 lipca 2020wladziad pisze:
czy jest szansa na dostanie czegoś sensownego posiadając w papierach że nadużywałem medykamentów?
Prawie nie osiągalne.Lekarz mając w papierach to że nadużywałeś leków za chuja Ci nie wypisze nic innego tylko neuroleptyki, ewentualnie antydepresanty ale o benzodiazepinach zapomnij.
Rejestracja: 2011
  • 7638 / 795 / 0

Dzisiaj jak mi zaleciła pani psychiatra 8 mg klona / 24 h.Nie dorzucam więcej.Może jedynie lorka na wieczór.
Posty: 726 Strona 73 z 73
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość