Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Posty: 736 Strona 73 z 74
Rejestracja: 2017
  • 945 / 440 / 0

26 lipca 2020UJebany pisze:
Czy odczuwacie czasem euforie po benzo.Bo mnie czasem łapię taka radość, spełnienie, wyjebka na problemy i aż mam ochotę krzyczeć. :patrzy:
Zdarza się, że jak mam totalnie zjebany dzień albo po prostu za duży poziom lęku/stresu, to wtedy przyjęcie bzd wywołuje coś na kształt euforii, zwłaszcza w momencie gdy czuć jak wchodzi. Ale typową euforią bym tego nie nazwał, prędzej bardzo silnym uczuciem ulgi.
Rejestracja: 2011
  • 7703 / 807 / 0

Te złudne poczucie trzeźwości jest najgorsze...a może najlepsze ? :korposzczur:
Dzisiaj zjebałem już parę osób i mam chęć na jeszcze, do tego totalny wyczyszczony mózg z jakichkolwiek problemow, rozmyślań.Totalne zero. - ale pozytywne. :patrzy:

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

John Wick pomógł policji rozbić kokainową szajkę. Nie uwierzycie, gdzie spece ukryli narkotyki

John Wick to nie tylko bohater kina akcji, ale również postać, która pomogła policjantom zatrzymać dilerów narkotyków. Mimo sprytnego sposobu szmuglowania gangsterzy wpadli przez małe niedopatrzenie.
Rejestracja: 2019
  • 9 / 2 / 0

kochani mam 17 lat na wypisie z psychiatryka mam napisane że nadużywałem opio i benzo i teraz psychiatrzy męczą mnie neuroleptykami na sen czy jest szansa na dostanie czegoś sensownego posiadając w papierach że nadużywałem medykamentów?
Rejestracja: 2010
  • 1449 / 88 / 33

Słabo to widzę, szczególnie że jesteś na neuroleptykach i masz najebane w papierach.
Rejestracja: 2011
  • 7703 / 807 / 0

31 lipca 2020wladziad pisze:
czy jest szansa na dostanie czegoś sensownego posiadając w papierach że nadużywałem medykamentów?
Prawie nie osiągalne.Lekarz mając w papierach to że nadużywałeś leków za chuja Ci nie wypisze nic innego tylko neuroleptyki, ewentualnie antydepresanty ale o benzodiazepinach zapomnij.
Rejestracja: 2011
  • 7703 / 807 / 0

Dzisiaj jak mi zaleciła pani psychiatra 8 mg klona / 24 h.Nie dorzucam więcej.Może jedynie lorka na wieczór.
Rejestracja: 2010
  • 1044 / 57 / 0

Dzisiaj skromne 0.75 alpry. Fajny stan, już zapomniałem jak działają apteczne benzynki w ilościach normalnych, nie hurtowych %-D W każdym razie, opakowanko 0.25 nie starczy na ok. 4 dni odstawki kody i 3 dni lekkich dawek typu 0.5 na ewentualne post-effects. Wieść gminna niesie, iż pregabalina byłaby tu lepsza i bezpieczniejsza, bo niestety, przypomina mi się czemu benzo kiedyś tak mi się spodobało :alergia:
Rejestracja: 2011
  • 7703 / 807 / 0

4 mg klona + herbata i wybijam na spacer.Zajdę do sklepu po słodycze, może będzie znów ta fajna sprzedawczyni - zajebista laska. :korposzczur:
Rejestracja: 2019
  • 115 / 27 / 0

Na odstawkę opio najlepiej sprawdza się miks pregabaliny z benzosami, ewentualnie tolperyzonu z benzo lub baklofenem, jeśli takie połączenia jeszcze na kogoś działają - na mnie działają, jeszcze i nie ma przynajmniej tego przymusu poruszania się, bo to u mnie największy problem.
Rejestracja: 2011
  • 7703 / 807 / 0

@adverse
Ale to nie knajpa o odstawce opio tylko o benzodiazepinach %-D , ale jak to w knajpce wszystko się znajdzie.
P.S. Poszło 2 mg lorazepamu :ręka:
Posty: 736 Strona 73 z 74
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości