Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 631 / 27 / 0

Jak strzelić w strzykawie Tranxe?
  • 115 / 27 / 0

klonazepam do pregabaliny to jest to czego szukałam :-D

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Norwegia: Pokoje dla narkomanów nieczynne w wakacje. Ratownicy boją się fali przedawkowań na ulicy

15 marca Norweskie Ministerstwo Zdrowia zadecydowało o zamknięciu wszystkich – zarówno państwowych, jak i prywatnych – firm świadczących usługi związane ze zdrowiem. Zaliczyły się do nich pokoje iniekcyjne dla osób uzależnionych od narkotyków.
  • 3311 / 396 / 0

Oj tak, ja biore prege na codzień. A klona sobie wrzucam od czasu do czasu rano 1mg i teraz dorzucilem 1mg do tego jakas kawka i jest ten feeling.
  • 1225 / 57 / 0

Poszły 3 lorki 1mg. Tolerancja spadła. Do tego alko i usnąłem. Obudziłem się i poprawiłem pregabaliną :D
  • 48 / 2 / 0

27 czerwca 2020adverse pisze:
klonazepam do pregabaliny to jest to czego szukałam :-D
Na mnie większego wrażenia nie robi (nie wiem, może przez okres jaki biore miętę a jaki pregle) zrzut czuje będzie bolesny/porównywalny do tego po opio.
:halu:
Użytkownik nieaktywny
  • 1118 / 149 / 0

@HitlerPremier gorszy bo rozłożony na wiele tygodni
Przy opio masz kilkanaście dni max całości przy klonie codziennie jest hujowo wydaje się że tak już zostanie hehe ryje głowę mocno ale trzymam kciuki
  • 48 / 2 / 0

Na razie nie planuje tego robić, dopiero jak sie skończą zapasy- i nie będzie możliwości wysyłki z pl, lub wysępienia od tutejszego lekarza, ale dzięki za kciuki :D
  • 115 / 27 / 0

Próbował ktoś takiego wynalazku jak klobazam? Raczej egzotyczny :-D i nawet na medycynie praktycznej jest opis, że się dobrze, euforycznie komponuje z opio :-D
  • 7703 / 807 / 0

Czy odczuwacie czasem euforie po benzo.Bo mnie czasem łapię taka radość, spełnienie, wyjebka na problemy i aż mam ochotę krzyczeć. :patrzy:
  • 4530 / 739 / 25

Kurwa, ale kanał.
Zostało nam 30 tabletek klonazepamu.
Ja i uzależniony ziomek, padakę ma jak nie weźmie.
Bierze 1 mg dziennie, podzielone na dwa razy (musi, bo miał w bójce uraz głowy i lekarz mu przepisał), no i ja.
Za trzy tygodnie dostaniemy klony.
Jakoś przetrwamy...
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata