Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 1882 / 248 / 9

Mam pytanko do benzofanów. Czy rc benzo też podchodzą pod prawo analogowe? Czy tylko etizolam jest nielegal?
  • 1461 / 288 / 24

Tak, podchodzą, w ostatniej nowelizacji z września bodajże objęto prawem analogowym wszystkie pochodne benzodiazepiny.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Paliłeś marihuanę – jesteś zdyskwalifikowany!

Z tajnych dokumentów amerykańskich wynika, że Kanadyjczycy, którzy legalnie używają marihuany, nie mogą być zakwalifikowani do programu Nexus pozwalającego osobom często podróżującym do USA na szybkie przekraczanie granicy.
  • 33 / 4 / 4

Za pare dni wybieram się do psychiatry, w jaki sposób nieinwazyjnie moge go poprosic o benzo?

Gdzieś na forum ktoś opowiedział że podczas wizyty wspomniał o tym że znajomy mu raz dał alpre i było mu po tym o wiele lepiej. - Czy taki text ma możliwość przejść?
Może macie jakieś inne sprawdzone metody?
  • 33 / 4 / 4

Starania poszły na marne, lekarz stwierdził że osoba w wieku prawie 20 lat jest za młoda na benzoski :świnia:

To może jednak flualpra :zombie:
  • 621 / 30 / 0

Dawno mnie tu nie było ale żyje. Wczoraj 15 klonów z ziomkiem sniffem nowicjuszom nie polecam. Od razu po alko,fete i szlugi. Dziś 8mg bo taka tolerka i dodatkowa grzeje się paczką tchio. Miło było tu wpaść.
  • 557 / 196 / 0

@Rokison czy ja dobrze zrozumiałem, że walnąłeś w klamkę 15 (!) pokruszonych klonów? JAK?! %-D
  • 39 / 1 / 0

Siemanko, mam do was krótkie pytanie. Słyszałem, że DXM obniża tolerke na benzo. Ile tego gówna zjeść, żeby mi zbiło tą tolerkę? Jedna paka Akodinu starczy?
  • 1461 / 288 / 24

Wątpię, żeby DXM obniżał tolerancję na benzodiazepiny, mogę raczej stwierdzić, że niestety nie. W przypadku obniżania tolerancji na np. opiaty przy użyciu dexa nie robi się jednego tripa na dawce 300 mg, tylko regularnie bierze się małe dawki, od 30 mg do 90 mg zwykle. Na forum jest kilka wątków odnośnie tego mechanizmu. Jedno przyjęcie większej dawki z pewnością trwale nie zmniejszy tolerancji na wszystko, jedynie jakbyś dzień-dwa po napił się alkoholu albo zjadł kodę to by zauważalnie mocniej zadziałało.
  • 1527 / 453 / 0

Nie, tutaj to nie działa. Przy opio jak najbardziej. Benzo ma niestety bardzo ograniczone opcje w kwestii zbijania tolerancji albo powstrzymywania jej wzrostu.
  • 1882 / 248 / 9

Chuj, wciąłem se 10 mg klorazepatu to tak jak ćwiarteczka klona. Ale bida.... Zawsze coś.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata