Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Posty: 755 Strona 57 z 76
Rejestracja: 2017
  • 2243 / 710 / 0

Lorafen produkuje u nas tylko Polfa i nie jest on w żadnym długim opakowaniu. bardziej w kształcie kwadratu, biało-błękitny. rozpuszcza się dobrze i jak najbardziej działa przy podaniu podjęzykowym, sam to testowałem. w niemczech są nawet specjalne tabletki podjęzykowe. możliwe, że to pozostałości masy tabletkowej i wypełniaczy się nie rozpuszczają. ja tam zawsze rozcieram w mordzie jak mi coś zostaje i nie muszę niczego przełykać, bo wszystko się dobrze wchłania.
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 33 / 15 / 0

To wprowadzili nowe. Kiedyś miałem kwadrata teraz jest długi prostokąt jak klonazepam.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Co oznacza "duża ilość narkotyków"? TSUE zostawia ocenę sądom

Prawo krajowe nie musi definiować pojęcia dużych ilości narkotyków, a o tym jak zakwalifikować daną wielkość może każdorazowo decydować sąd - orzekł w czwartek Trybunał Sprawiedliwości UE (TSUE) odpowiadając na pytanie sądu ze Słupska.
Rejestracja: 2016
  • 2747 / 501 / 7

@Ralphi3, wrzucisz fotę?
Rejestracja: 2017
  • 2243 / 710 / 0

coś mi się nie chce w to wierzyć, nigdzie nie ma informacji o Lorafenie w tej wersji, a powinna być, skoro mieści więcej tabletek. być może chodzi o lorazepam Orion, bo chyba też jest u nas taki lek, mało popularny, ale dostępny. nikt go nie zapisuje, ani nie można go też wykupić jako zamiennika Lorafenu, bo ilość tabletek by się nie zgadzała. Lorafen ma 25 tab. w paczce, a ten drugi 30 szt. nigdy go nie miałem, ale widziałem zdjęcia i być może mowa właśnie o nim. moim zdaniem bez sensu, że taki lek istnieje skoro i tak nie można go wykupić, a wątpię żeby jakiś lekarz go dał ot tak zamiast Lorafenu od Polfy, którego każdy kojarzy.
Rejestracja: 2015
  • 32 / 2 / 0

U mnie na lajcie psychiatra wypisał lorka od orion. I tabletki są zwykłe białe z wybitą cyfrą 1.
Rejestracja: 2019
  • 61 / 7 / 5

Jest jakiś sposób na zamaskowanie okropnego smaku tabletki?
Czy wsadzenie tabletki do takiej kapsułki osłabiło by działanie benzo?
https://allegro.pl/oferta/puste-kapsulk ... 8583118653
Rejestracja: 2015
  • 32 / 2 / 0

Wpierdziel gumę po rozpuszczeniu i połknięciu benzo i voila :)
Rejestracja: 2016
  • 533 / 280 / 2

Jestem właśnie świeżo po mojej pierwszej interwencji po uzyskaniu tytułu ratownika, u dość mocno potrąconej poszkodowanej. Był z nami lekarz, ale chyba pediatra bo KPP zupełnie nie ogarniał. Od razu po zmyciu krwi z rąk zaordynowałam sobie 2,5 mg etizolamu. Proszę o dyspensę z ćpuńskiego zachowania.
Rejestracja: 2017
  • 50 / / 0

05 października 2019Onopollo pisze:
Poleci ktoś jakieś najbardziej rekreacyjne benzo?alpra mnie usypia w dawkach 0.5 nawet nie czuje jej działania a moja tolerka jest zerowa.Zeby naszukać się nią musiałbym wziąć z 2/2,5mg.klon czy lorek, a może jescze coś innego chodzi mi tu tylko o wyjście do ludzi bo nie mogę za dużo alkoholu pic.


Bromazepam jest zajebisty tylko trzeba zjesc chociaz z 18mg. ja zawsze 18-24 mg (3-4 tabsy) i spoko dziala. a tak to klony chyba numero uno jezeli chodzi o caloksztalt. pregabalina z helem w nocha wykurwia mocno(pewnei inne opio tez), po 3x 300 i tam z cwiara helu obudzilem sie w karetce mysleli ze pjany zasnal do szpitala mnie a tu 0,1 promila czy cos bo z 2 piwka jeblem
:zombie:
Rejestracja: 2016
  • 1 / / 0

Witam wszystkich benzosmakoszy :) dzisiejszą piekna niedzielę zacząłem od krzyżyka i portera z Żywca. Jest bardzo miło ;)
Posty: 755 Strona 57 z 76
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1350 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości