Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 1 z 6
  • 0 / / 0
nie mogłam znaleźć w internecie odpowiedzi na moje pytanie i nie mogę go zadąć tez mojemu lekarzowi wiec zapytam się was

W Styczniu Będę miała dosyć poważną operacje , pod narkozą będę maks 9 godz ,
Czy spożywanie narkotyków może jakoś wpłynąć na przebieg mojej operacji lub na narkozę ,
nie mowie ze dzień przed operacją ale jakoś tydzień dwa przed? Chodzi mi tu głownie o amfetamina kokaine grzyby LSD MDMA ?
będe miała robioną serię przeróżnych badań oraz autotransfuzję . z tego co wyczytałam na forum z takich badań nie mogą wykryć w mojej krwi takich związków potrzbne są na to stosowne badania ale czy moją krew nie bedzie badana pod kontem toksycznośći czy coś w stym stylu?
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2011 przez kuraaak, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik kuraaak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 0 / / 0
Ja Ci mogę powiedzieć tylko tyle, że kiedyś będąc u dentysty, dentystka opowiadała mi jak to miała kiedyś pacjenta, którego było bardzo trudno znieczulić. W skrócie odczuwał on po prostu ból, po kilku dawkach zastrzyków znieczuleniowych ( przy czym przeważnie podaje się tylko jedno ) No i koleś powiedział jej, że bodajże podpala sobie marihuane i może to kwestia tego. Podsumowując, nie jestem żadnym specjalistą i może to się ma nijak do tematu. Ale mam nadzieję, że dałem trochę do myślenia. Pozdrawiam! ;)
Uwaga! Użytkownik Tymczasem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 29 / / 0
Jeśli masz do czynienia z opioidami to koniecznie powinnaś poinformować o tym lekarza. Co do substancji które wymieniłaś, znam parę osób które bez problemów przeszły zabiegi pod narkozą nie unikając wcześniej stymulantów i psychodelików. Nie uważam jednak tego za rozsądne, lepiej zrobić detox przed narkozą, chyba dasz radę:)
Uwaga! Użytkownik mariwiki nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 232 / 7 / 0
Narkoza może działać słabiej, ja raz wybudziłem się na stole, lekarz stwierdził, że to przez dragi, także uważaj.
  • 0 / / 0
kurcze to mnie zestresowaliście .przed operacja czeka mnie jeszcze sylwester i dwie 18 wiec będzie ciężko z tym detoxem :)
ale jeśli to było by takie niebezpieczne zażywanie przed operacją narkotyków czy nie powinni mnie przed tym informować stosunkowo wczesniej,
kiedyś moja koleżanka miała zabieg również pod narkozą lekarz zadał takie pytanie czy coś zażywała ale oczywiście przy rodzicach i nie podał tez co mogła by się ewntualnie stać , trochę mało kompetentne tak myśle .
Uwaga! Użytkownik kuraaak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2362 / 21 / 0
Co w tym niekompetentnego? Pewnie powiedziała, że nie więc lekarz nie miał podstaw przypuszczać, aby było inaczej. Jeżeli koleżanka ćpała, zawsze mogła później porozmawiać z lekarzem skoro nie miała możliwości powiedzenia tego wcześniej :nuts:
BS
  • 167 / 8 / 0
  • 0 / / 0
derb sam fakt ze mógł pomyśleć trochę logiczniej, 18letnia dziewczyna przy rodzicach nie odpowie twierdząco na pytanie tak prosze pana cpałam wczoraj fete , bo sie boi przypału ...
Uwaga! Użytkownik kuraaak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2362 / 21 / 0
A ja jestem zdania, że w czasie badania skoro miała 18 lat mogła poprosić rodziców o opuszczenie sali. Ewentualnie jak już wspominałem później poprosić lekarza jeszcze raz. z drugiej strony lekarz jest od leczenia a nie specjalistą od wyciągania informacji od młodych dziewczyn bojących się przypału.
BS
  • 578 / 8 / 0
Jak ma 18 lat i cyka się przed rodzicami to jest cipa a nie dorosła. Bardziej boi się przypału niż wybudzenia podczas operacji? :nuts:
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 1 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.