Opioidy i opiaty, a brak libido

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1239 / 103 / 0

Ja sobie w weekendy biorę DHC rano dawka na skręta 180-270mg potem tramal dwa razy 100 mg i jest lepiej w dysfunkcjach seksualnych .
Polega no na tym że im więcęj organizm sam wytwarza endrofin, a tramal jest bardzo słabym opoidem , natomiast DHC też nie jest silnym opoidem i znacznie lepiej działa na skręta od Tramalu.
  • 1039 / 75 / 0

Jakiś czas temu brałem proviron by libido coś ruszyło niestety NIC z tego przymierzam się do bicia Teścia by chociaż erekcje się zdarzały bo naprawdę jest dramat u mnie z tym ..

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Na jointa do Krzywego Domku? Automat z konopiami pojawił się w Sopocie [OPINIE]

Przy wejściu do sopockiego Krzywego Domku pojawił się automat z produktami konopnymi. Oferowane są w nim produkty marki Hemp Mill. Zgodnie z obowiązującym prawem, towary z suszu zawierają jedynie CBD, czyli substancję bez właściwości psychoaktywnych.
Użytkownik nieaktywny
  • 1121 / 146 / 0

Provi w aptekach już dawno nie ma a to co lata po ulicy jako provi Bayera to gips moze tu tkwi problem

ANDROCHEM ma dobre provi i chwalone

Ale tobie Michaś odpisałem w innym temacie zbadaj te trzy hormony i na tej podstawie się pomyśli
  • 1239 / 103 / 0

Mnie już do szału doprowadza moje libido. Wszystkie moje sposoby okazały się -wielkim bublem, bez pomysłu co dalej robić.

omka, masteron, winko oral ma obniża SBGH. Dodając go do cyklu wystarczą małe- dawki 5mg -10mg . Już małe dawki winstrolu 0,2mg na kg/mc mogą obniżać SHBG o 50%. , więć nie wiem w czym problem. Masteron znakomicie lepiej niż proviron zmniejsza poziom estrogenu.

Z opisy oksy wynika że oksydon obniża testosteron i prolaktynę z prolaktyną sobie radzę cabaserem lub norprolackiem , nie mam pojęcia jak ten problem rozwiązać, moja żona ma doskonałą figurę ogólnie jest piękna, ale ile idzie żyć z impotentem. :halu:
Spaamilian , baklofen , tritico też nic nie pomagają.

Jedyne rozzwiązanie które przychodzi mi do głowy to nie brać opoidów przez weekend lub malutka dawka z rana około 20mg metadonu lub brać same benzodiazepiny w weekendy lub przynajmniej w soboty.
  • 390 / 80 / 0

przestań ćpać to ci będzie kutas stał,prosta sprawa,dość już tego biadolenia ćpunów że im chuj nie stoi.
  • 1239 / 103 / 0

A zresztą nic , poradzę sobie. Nie wysiliłaś się z odpowiedzią, to tak jak chcesz mieć zdrową wątrobę nie pij lub slogan z paleniem. Niektórzy piją i palą i umierają na zupełnie coś innego.
Podobne problemy mają ludzie na SSRI lub SNRI czy klomipraminie i co im napiszesz że mają przestać brak leki, czyli co cięższy przypadek ma użyć sznura.

Po drugie nie że nie stoji kutas, tylko że brak libido , ale już mam rozwiązanie.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1234 uczestników Wejdź na czata