Dziwne odczucia po fake hash / syntetycznej marihuanie

Moderator: Zdrowie

• 34 / 4 / 0

W poprzednim roku paliłem często jakiś fake hash (niestety myślałem że to normalny haszysz) i przykładowo siedząc przed kompem w bez ruchu (w sensie bez ruchu nóg i rąk) odczuwałem bardzo mocne odczucie jakbym miał je odwrócone na odwrót (a miałem dłonie wewnętrzną częścią położone na udach, a nogi na takim podnóżku), lecz wystarczył lekki ruch czy większe odwrócenie uwagi i uczucie znikało, ale po chwili dalszej bez czynności uczucie powracało. Nawet po fazie i to długi okres, będąc w tej samej sytuacji lub leżąc z podobnie ułożonymi dłońmi znowu powracało to uczucie. Całę szczęście już od dawna nie palę tego ścierwa i już nie mam czegoś takiego. Miał ktoś z was kiedyś coś w tym stylu? Wiecie jak to się nazywa lub co to jest?
  • 8 / / 0

Ja po fake hashu myślałem,że wypadła mi rzepka po czym na prawde mi wypadła :(

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Dwa związki z kawy zapewnią przyczynowe, a nie objawowe leczenie choroby Parkinsona?

Dwa związki występujące w kawie można wykorzystać do walki z chorobą Parkinsona (ChP) oraz otępieniem z ciałami Lewy'ego.
  • 2959 / 126 / 0

Trudno powiedziec. Syntetyczne kanabinoidy sa bardzo krotko na rynku aby moc ustalic ich prawdziwe skutki uboczne, dlugotrwale i fizjologiczne. Wiemy, ze sa pelnymi agonistami receptorow kanabinoidowych, nie to co naturalnie wystepujace kanabinoidy takie jak THC i CBD, ktore sa tylko czesciowymi agonistami. Mozemy takze przypuszczac ze negatywne efekty sa silniejsze niz te po marihuanie. Krotko: nikt ci dokladnie nie powie czym to bylo spowodowane, nawet lekarz.

Nie palcie syntetykow. :finger:
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata