Makowo-kompotowe wyjazdy 2018

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 867 / 165 / 5

Ktoś coś? Ew. priv
  • 321 / 29 / 0

W sumie jestem zaszyty, ale chętnie bym takiego wyjazdu doświadczył ;)

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Śmierć po dopalaczach: W Mikołowie w święta Bożego Narodzenia zmarły trzy osoby

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia doszły do nas tragiczne wiadomości z Mikołowa. W trakcie świąt zmarły tam trzy osoby. Śledczy podejrzewają, że była to wina przedawkowania dopalaczy.
  • 73 / 3 / 0

Też chętnie się podepnę ;-)
  • 5495 / 408 / 0

wpadajcie do hiszpanii to sie wygrzejece ze dwoje.Slonce+ opio hahah
  • 1157 / 123 / 0

[mention]Klepsydra[/mention], super plan! :) Co sądzisz o opium harvest pod czeską Pragą?
  • 133 / 10 / 0

Takie wypady sa wielce pouczające.Człowiek dowiaduje się gdzie leżą granice jego wytrzymałości dla sytuacji ekstremalnych.Być skazanym na obecność innych nagrzanych ćpunów,w jednym miejscu przez 24/h...Jak się po czterech dniach nie pokłócicie i nie pozabijacie,to będzie cud,a bardziej-cudak.
  • 1592 / 204 / 2

Eee z nagrzanymi to może być milusio i pluszowo, za to na skręcie....
  • 1157 / 123 / 0

^ Niezbyt jest miło i pluszowo z będącymi któryś rok w ciągu ćpunami. Naprawdę niezbyt. Ja często łapię się na myślach "Czy na pewno on/-a mnie nie nie wyjebie na ilość albo nie dźwignie mi portfela, nie wiedząc, że chuja tam znajdzie?" będąc wpierdolona w towarzystwie tylko jednego wpierdolonego po raz "n-ty".
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata