Metadon iv (do uzupełnienia)

Metadon to najprostszy chemicznie opioid – 6-(dimetyloamino)-4,4-difenyloheptan-3-on.
Więcej informacji: Metadon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 867 / 164 / 5

...
  • 3 / / 0

Ogólnie medaton do gówno, brałem tego syfu w chuj dużo, wyżarło mi mózg, nie pamiętam słów, nie mogę sklecić zdania, jąkam się, seplenię, plotę trzy po trzy. Trzymajcie się jak najdalej od tego badziewia

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Rozbita grupa „Ziela”

Do sprawy zatrzymano 13 osób, zabezpieczając przy tym m.in. anaboliki, papierosy bez polskich znaków akcyzy, krajankę tytoniową oraz odzyskano samochód poszukiwany w Niemczech. W akcji brało udział blisko 200 funkcjonariuszy z CBŚP, SG, KAS i SPAP KWP w Gorzowie Wlkp.
  • 1310 / 140 / 0

Widocznie brales dużo stimow w zyciu również skoro tak na ciebie zadzialal. Albo jakas reakcja paradoksalna.
  • 991 / 26 / 0

Ej sory ze o to pytam, ale nie jestem totalnie into matematyka i nie chce ryzykowac za bardzo. 20 ml. niebieskiego to ile mg. mietka?
  • 250 / 9 / 0

Ten niebieski to ponoć jest stezony razy 10 czyli 1ml/10mg choć na sto procent nie jestem pewien gdyż opieram się na info tu z forum które się gdzieś przewinęło. Ten niebieski jest chyba tylko w w-wa
  • 991 / 26 / 0

We Wrocławiu też
Wróć do „Metadon”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata