coraz gorzej - pogarszajacy sie stan fiz i psych

Moderator: Zdrowie

• 8 / / 0

Dzien dobry.

Po nie udanej ablacji serca i pogorszeniu jego pracy po tym zabiegu , ciagle w stresie i niepewnosci...
po jakims czasie zapalenie zoladka i kregosłup w rozsypce - głownie odcinek szyjny co objawia sie napieciem miesni szyji, plecow i pewnie tez jakis w glowie - trwa to juz prawie 2 lata i powoli nie wytrzymuje tego ciaglego bólu glowy , nacisku na oczy itp
zdjecia kregosłupa swiadcza ze wszystko jest ok
ostatnio nawet pewna grupa miesni odpuscila ale zkolei blednik szaleje i chodze jak pijany
leki rozkurczowe nie pomagaja, przez kilka godzin rannych jest ok a pozniej przychodza mysli i zaczyna sie sprawdzanie tetna, dotykanie ciala, dlaczego mnie tu boli a nie tu itp
2x juz wezwalem karetke - miekkie nogi , szybki oddech, suchosc w ustach - nakrecilem sie - po uspokajaczach znowu ok
lykam doraznie hydroksizyne 10 a lekarz ostatnio zaproponowal mi duloksetyne 30 -
  • 867 / 103 / 0

09 czerwca 2018misko pisze:

2x juz wezwalem karetke - miekkie nogi , szybki oddech, suchosc w ustach - nakrecilem sie - po uspokajaczach znowu ok
lykam doraznie hydroksizyne 10 a lekarz ostatnio zaproponowal mi duloksetyne 30 -
To objawy typowe dla nerwicy, a jeśli leki uspokajające pomagają to całkiem prawdopodobne że to właśnie nerwica. Bóle różnego pochodzenia to też może być objaw nerwicy. Ja biorę duloksetyne 60 na narwicę lękową, pomaga.

Wojna z dopalaczami pod flagą brytyjską. Czy Theresa May wygrała z Mocarzem?

Brytyjski Home Office podsumowuje dwa lata działania ustawy antydopalaczowej. Podobno wszystko działa jak należy, ale żeby powiedzieć coś konkretnego, „brakuje danych”. Polska znowelizowała prawo narkotykowe w sierpniu 2018 roku. Co dziś możemy powiedzieć o skutkach tej reformy?

CBŚP uderzyło w bunkry z dopalaczami

Wśród zatrzymanych są również osoby, które przerabiały sklepy w tzw. „bunkry”. Podczas akcji zabezpieczono także dopalacze.
  • 420 / 29 / 0

Mam nadzieję, że byłeś u psychiatry. Jeśli nie, to droga jest chyba jasna.
  • 8 / / 0

Jeszcze nie. Cały czas skupiałem sie na kręgosłupie bo to on najbardziej boli i doskwiera.
kiedys ten bol byl mniejszy lub wiekszy ale na niego nie zwracalem uwagi, zylem normalnie.
W chwili obecnej dolegliwosci miesniowo- kregosłópowe wszystko przesłaniaja.....

W przyszlym tygodniu melduje sie u psychiatry
  • 1719 / 529 / 1

[mention]misko[/mention]
Byłeś już u lekarza? Jakie lecenie zaordynował?
  • 20 / / 0

Nie jestem pewny ale poczytaj o tych substancjach, moze pomoga.

glicyna,
Cordyceps sinensis, cordyceps militaris,  chaga,  reishi, lions, mane,  triphala,  amla, brahmi

Dorzuc ashwaghanda i rhodiola rose'a
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata