oglaszamy24

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 63 / 7 / 0

W aptece to przechodzi, jak się nie ma przy sobie dowodu, bo się zapomniało.
No ale tu chodzi o lek z kodeina za 12zl, a paka na poczcie 30x większa kasa, więc myślę, że bezpieczeństwo w sprawie wiarygodności też musi być większe.
Wiem, roznica miedzy poczta-apteka duża.
Ale może komuś sie przyda mój pomysł, jak już zamówił na fejkowe dane. Bo co takiej osobie zostaje?
Już lepiej znaleźć jakiegos menela, żeby na słupa zamawiać, jak tacy osrani, niektorzy jestescie.
  • 501 / 57 / 0

12 października 2019nie wiem stary pisze:
Ja sie tak nie bawię i od lat podaję prawdziwie dane, zadnego przypalu nawet przy paczkach + 400zl, 2/3 razy w miesiącu na tej samej poczcie, ale to stolyca, wiec wiadomo.
U mnie to samo, od znajomych co też tak zamawiali również nie słyszałem o jakimkolwiek przypale (oprócz o24 i wezwania w charakterze świadka, żeby udupić gościa, który handlował na większą skalę). Szansa więc jest szacunkowo niewielka, co nie znaczy, że nie trzeba być czujnym.
12 października 2019nie wiem stary pisze:
Co do sprzedawców wymagających przedpłaty.
Proscie przynajmniej o zdjecia tych leków z czasoznaczkiem... jesli się juz na takie coś zdecydujecie.
Akurat co do sprzedawców wymagających przedpłaty, to zawsze odpuszczam. Tak się wydaję, że to tylko 30zł (bo rozumiem, że masz na myśli tylko zapłatę za samą przesyłkę ze sprawdzeniem przedpłatą - 30zł, a nie za całą transakcję - wtedy nie ma nawet o czym mówić..,), ale oni właśnie tak na ćpunach zdesperowanych żerują 30 do 30 i tak się coś w końcu uzbiera.
12 października 2019Synecdoche pisze:
A w jakichś punktach odbioru typu Żabka/Ruch to też wygląda zawsze w ten sposób? Raz coś zamawiałam i chyba tylko pokazywałam sms, ale to już trochę temu było, więc nie jestem pewna. I można tam w ogóle z opcją zapłaty na miejscu i sprawdzeniem zawartości?
Też się zastanawiałem nad tą paczką w Ruchu, raz odbierałem jakieś ciuchy z Niemiec w punkcie odbioru (akurat była to żabka), wymagali tylko kod, który przesyłali sms'em. Płacić przy odbiorze można, ale sprawdzenia zawartości chyba nie ma, chociaż pewności nie mam. Zresztą chyba spr. zaw. wydaje się bardziej przypałowe w Ruchu/Żabce, niż na poczcie.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Zatrzymano karawan. W trumnie znaleziono 300 kg marihuany

Na jednym z punktów kontrolnych między a Cucutą kolumbijscy policjanci zatrzymali karawan przewożący trumny. W jednej z nich znajdowało się 300 kg marihuany.
  • 5 / / 0

2019 rok i podawanie swoich danych? serio? tyle jest mozliwosci odbierania pak bez wywalania swoich danych. gdy ktos sie szczyci ze daje swoje dane w dodatku na oglaszamy to podziwiam
  • 142 / 6 / 0

@zorrorist No to śmiało podziel się tymi sposobami
  • 1628 / 292 / 0

Paczkomaty, list ekonomiczny na skrzynkę z której nikt nie wybiera poczty, kurier i wyrażenie paczki na pozostawienie bez podpisu.
  • 501 / 57 / 0

Paczkomaty to chyba średnio. Kamery, noi numer telefonu w przeciwieństwie do np. PP musi być, chyba że na kogoś, ale kto się zgodzi, jeśli będzie widział, że coś kombinujesz i nie chcesz podać swojego?

Zamawiając paczkę na poste restante, na swoje imię i nazwisko bez telefonu do placówki w mieście, w którym conajmniej 3 osoby mają takie samo imię i nazwisko jak ja, jakie jest ryzyko? Jeśli paczka zostanie otwarta, to nie puszczą jej dalej i co wtedy, szukają kogoś o takim imieniu i nazwisku w mieście, na którego pocztę była zaadresowana przesyłka, podczas gdy on mieszka w innym mieście?
  • 5 / / 0

numer telefonu nie jest juz do niczego potrzebny smsy paczkomatowe przychodza na skrzynke meilowa
@Synecdoche
identyko jest z paczka w ruchu
potrzebny tylko adres skrzynki i koniec.
  • 142 / 6 / 0

Zamawiałam już mak przez paczkomaty i kilka razy mi się zdarzyło, że paczki były delikatnie otwarte, jakby ktoś je sprawdzał, dlatego mam średnie zaufanie do paczkomatów + są kamery obok + przed samą twarzą jak się wpisuje kod - trochę przypałowe.
  • 1628 / 292 / 0

15 października 2019hammerzeit pisze:
Paczkomaty to chyba średnio. Kamery, noi numer telefonu w przeciwieństwie do np. PP musi być, chyba że na kogoś, ale kto się zgodzi, jeśli będzie widział, że coś kombinujesz i nie chcesz podać swojego?
Jak paczka trafiła na paczkomaty to znaczy, że nie została zatrzymana. Nikt nie będzie czatwał doby pod paczkomatem żeby złapać Ciebie z kilkoma gramami rc. Numeru telefonu nie trzeba podawać wystarczy mail. Możesz podjechać sobie na skuterze miejskim, w kasku. To będziesz mieć zakrytą twarz a i nikogo to nie zdziwi.
  • 1 / / 0

jeszcze troche to w zimowych rekawiczkach bedziemy chodzic zeby nie zostawiac odciskow palcow he he he pelne paranoje usmiechnij sie paczka to tylko paczka
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata