oglaszamy24

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 89 / 11 / 0

Do tej pory kupiłem tam 120 bromazepamu 6mg 90 tramali 200 mg , 40 dizepamu 10 mg i DHC 60 90 mg.i jeszcze mi zagranicę wysyłają.Wiec nie wszystko tam to wał można trafić na dobre źródło.
  • 208 / 32 / 0

Ja raz zamawiałam majke z o24. Facet wysłał za pobraniem i ze sprawdzeniem zawartości, czyli jedyny uczciwy sposób robienia zakupów za pośrednictwem tej strony. Oczywiście cena mocno zawyżona, za liścia mst 100+ przesyłka zapłaciłam ok. 280zł, gdzie teraz za tą samą cenę mam liścia, ale mst 200. No ale wtedy myślałam, że to jest normalna, standardowa cena.
Niestety, potem jak chciałam znowu u tego samego sprzedawcy zamówić, to kontakt się urwał. Ogłoszenia zniknęły, do tej pory nie dostałam żadnej informacji zwrotnej, a minęły już ze 3 miesiące. Ciekawa jestem w sumie co się stało, wygląda na to, że chyba przypał i gościa zawinęli, no bo innego wytłumaczenia tak nagłego zerwania kontaktu nie znajduje.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Będzie zakaz smakowych e-papierosów?

Po kolejnych zgonach i hospitalizacjach, prezydent Donald Trump ogłosił, że jego administracja podejmie działania na rzecz uregulowania rynku związanego z wapowaniem.
  • 138 / 6 / 0

Wysyłka za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości - trzeba podawać prawdziwe dane? Bo w sumie skoro i tak płacę to chyba nie potrzebne są im moje dokumenty? Mówię przyszła taka i taka po odbiór, zapomniała dowodu, nie da rady?
  • 494 / 56 / 0

Nie da, choć szansa jakaś minimalna jest. W jednym UP przez jakiś czas nie prosili mnie o dowód, czasem tylko o końcówkę nr. tel, albo nr paczki, a czasem bez niczego, tylko samo nazwisko. Później znowu jakiś czas było losowo - raz pytali raz nie i obecnie też od jakiegoś już czasu wymagają zawsze. Może gdzieś w jakiś mieścinach <5tys. gdzie wszyscy się znają by przeszło, ale ogólnie ryzyko się nie opłaci, bo w 90% paczka pójdzie do zwrotu.
  • 61 / 7 / 0

Pomyślałem, że można by dac zdjęcie dowodu. Jak ktoś ogarnia grafike to wystarczy zmienic imie i nazwisko.
Nie namawiam do takich rzeczy ofc.
Ja sie tak nie bawię i od lat podaję prawdziwie dane, zadnego przypalu nawet przy paczkach + 400zl, 2/3 razy w miesiącu na tej samej poczcie, ale to stolyca, wiec wiadomo.
  • 61 / 7 / 0

Co do sprzedawców wymagających przedpłaty.
Proscie przynajmniej o zdjecia tych leków z czasoznaczkiem... jesli się juz na takie coś zdecydujecie.
  • 7365 / 870 / 0

Legitymować się na poczcie zdjęciem dowodu osobistego? : )
Prawie w ogóle nie wyglądałoby to podejrzanie.
  • 138 / 6 / 0

A w jakichś punktach odbioru typu Żabka/Ruch to też wygląda zawsze w ten sposób? Raz coś zamawiałam i chyba tylko pokazywałam sms, ale to już trochę temu było, więc nie jestem pewna. I można tam w ogóle z opcją zapłaty na miejscu i sprawdzeniem zawartości?
  • 35 / 1 / 0

W sms jest kod tzw PIN pozwalajacy odebrac. Tak samo wyglada to w PU, Zabce, Freshu, ruchu i wielu innych.
  • 31 / 4 / 0

Zdjęcie z czasoznaczkiem i kasa dopiero po sprawdzeniu zawartości przesyłki.
Nigdy nie zgadzajcie się inaczej.
I jeszcze jedno, przy sprawdzaniu sprawdzajcie zawartość opakowań. Same blistry/ampułki !
Uważajcie na podróbki leków.
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata